Кліп української співачки підкорив корейців

27.09.2016 10:00

Кліп української співачки підкорив корейців

Днями в YouTube з'явився ролик, в якому молоді люди в рамках інтернет-проекту "Корейський хлопець" оцінюють і діляться враженнями від перегляду кліпу Соловій. "Кліп дуже оригінальний і красивий. Незвичайна атмосфера", - зазначив один з "критиків". Корейці також відзначили "раптове маскування" на початку кліпу і сказали, що "Україна і правда відрізняється - все зовсім інакше".

Кліп молодої української співачки, підопічної Святослава Вакарчука та фіналістки вокального шоу "Голос країни" Христини Соловій на пісню "Тримай" захопив жителів Південної Кореї, пише РБК-Styler.

Днями в YouTube з'явився ролик, в якому молоді люди в рамках інтернет-проекту "Корейський хлопець" оцінюють і діляться враженнями від перегляду кліпу Соловій. "Кліп дуже оригінальний і красивий. Незвичайна атмосфера", - зазначив один з "критиків".

Корейці також відзначили "раптове маскування" на початку кліпу і сказали, що "Україна і правда відрізняється - все зовсім інакше".

"Але ж для неї пошили справжні костюми, які зливаються з обстановкою, це не графіка! З розуму зійти! Це приголомшливо!" - захопився кліпом один з хлопців.

А фрагмент "казкового" кліпу, де українська співачка з'являється в душі, навіть збентежив молодих корейців.

Раніше повідомлялося, що MTV нагородило українську студію за неймовірний кліп для Coldplay.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus