КНДР заявляє про завершення розробки ядерної зброї - ЗМІ

27.09.2016 21:00

КНДР заявляє про завершення розробки ядерної зброї - ЗМІ

У посольстві КНДР у Москві заявили, що Північна Корея завершила розробку ядерної зброї. Про це йдеться в матеріалах, поширених посольством КНДР з посиланням на північнокорейський Інститут ядерної зброї. На думку посольства, факт інформування про ядерне випробування Інститутом ядерної зброї свідчить про те, що "країна в основному завершила розробку ядерної зброї".

У посольстві КНДР у Москві заявили, що Північна Корея завершила розробку ядерної зброї.

Про це йдеться в матеріалах, поширених посольством КНДР з посиланням на північнокорейський Інститут ядерної зброї, повідомляє російський "Интерфакс".

На думку посольства, факт інформування про ядерне випробування Інститутом ядерної зброї, а не державним інформагентством, свідчить про те, що "країна в основному завершила розробку ядерної зброї".

"В ході нинішніх ядерних випробувань були остаточно перевірені і підтверджені структура, особливості дії, характеристики і потужність стандартизованих і уніфікованих ядерних зарядів для подальшої установки їх на балістичні ракети наших артилерійських загонів "Хвасон" стратегічних сил Корейської народної армії", - йдеться в матеріалах.

У документі, поширеному посольством КНДР сказано, що якщо мета застосування ядерного заряду до зброї в основному досягнута, то нема чого приховувати такий факт.

"Триватиме ухвалення заходів з якісного, кількісного зростання ядерних збройних сил держави, покликаних захищати нашу гідність, право на існування і справжній світ від американської загрози ядерної війни, яка зростає", - зазначено в заяві Інституту ядерної зброї КНДР.

Нагадаємо, 9 вересня Північна Корея заявила, що провела другі за рік і п’яті загалом ядерні випробування, а після цього Міністерство оборони Південної Кореї повідомило, що Північна Корея готова у будь-який час провести додаткові випробування ядерної зброї.

Також нещодавно влада Північної Кореї зажадала від США визнати КНДР ядерною державою.

Південна Корея, своєю чергою, заявила, що має війська спеціального призначення, які готові усунути лідера КНДР Кім Чен Ина у випадку загрози застосування ядерної зброї з боку Північної Кореї.

Рада Безпеки ООН закликала Північну Корею повернутися на шлях ядерного роззброєння і оголосила про запровадження нових санкцій проти КНДР.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus