Кобзон проти фінансування загарбаного Криму: "Ми взяли на себе непосильну ношу"

26.09.2016 22:00

Кобзон проти фінансування загарбаного Криму: "Ми взяли на себе непосильну ношу"

"Ми взяли на себе непосильну ношу - Крим. Це споконвічно російська територія, але яку ми фінансуємо з нашого убогого російського бюджету", - сказав він. "Від цього страждають такі галузі як охорона здоров'я, освіта, культура та інші важливі сфери", - додав Кобзон у Читі.

Артист-пропагандист й депутат Держдуми РФ Йосип Кобзон назвав анексований Крим "непосильною ношею" для російського бюджету. Про це він сказав журналістам у Читі, пише російське видання "Забмедиа".

Довідка. Як Кобзон підтримує війну з Україною

"Ми взяли на себе непосильну ношу - Крим. Це споконвічно російська територія, але яку ми фінансуємо з нашого убогого російського бюджету", - сказав він.

"Від цього страждають такі галузі як охорона здоров'я, освіта, культура та інші важливі сфери", - додав Кобзон у Читі.

Влітку минулого року, під час прес-конференції в окупованому Сімферополі, співак визнав, що його дружині не сподобалося, якою стала Ялта після російського вторгнення. "Вона дуже засмутилася... Брудна, запущена набережна, повно нетверезих людей й так далі, недбале ставлення, контингент не дуже гарний", - заявляв тоді він.

Також він зізнався, що сам практично не ходить вулицями кримських міст.

Довідка. Як Кобзон підтримує війну з Україною

Кобзон, як виходець з Донецька, має теплі стосунки з Віктором Януковичем та його оточенням. Повідомлялося, навіть, про спільне володіння ним - разом з колишнім нардепом від Партії регіонів, акордеоністом Яном Табачником - пляжом на Дніпрі у Києві.

Є одним з найпалкіших прихильників кремлівської політики щодо України.

Регулярно виступає з концертами для російських військових та бойовиків в окупованому Донецьку, де у нього під час одних з таких "гастролей" викрали ноутбук та кілька фірмових костюмів. Не гребує співати на одній сцені разом з ватажками проросійських терористів.

Окрім прямих закликів до війни, дозволяє собі різкі антиукраїнські висловлювання, на кшталт того, що "Ще не вмерла Україна!" є "нацистським гімном".

В'їзд до України артистові заборонено.

Дніпро, Полтава, Слов'янськ та Бахмут позбавили Кобзона звання почесного громадянина міста. Пам'ятні знаки в його честь там було знищено.

Починаючи з лютого 2015-го, перебуває під санкціями ЄС. Попри це, у серпні того ж року він лікувався у ФРН.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus