Колишній командир розвідки спецпідрозділу ЗСУ намагався вивезти до РФ списки учасників АТО

10.10.2016 23:00

Колишній командир розвідки спецпідрозділу ЗСУ намагався вивезти до РФ списки учасників АТО

Колишній офіцер ЗСУ намагався вивезти до Росії флеш-носій з інформацією, яка є державною таємницею у галузі оборони. Колишнього військового затримали на міжнародному автомобільному пункті пропуску "Бачівськ" (Сумщина). У серпні цього року офіцер був звільнений з армії та позбавлений військового звання за порушення військової дисципліни.

Колишній офіцер ЗСУ намагався вивезти до Росії флеш-носій з інформацією, яка є державною таємницею у галузі оборони.

Про це у понеділок 10 жовтня повідомили в прес-центрі СБУ.

Колишнього військового затримали на міжнародному автомобільному пункті пропуску "Бачівськ" (Сумщина).

Згідно з інформацією, на флеш-накопичувачі, що йому належав, правоохоронці виявили електронні копії документів стосовно діяльності однієї з військових частин, оборонні плани та списки учасників антитерористичної операції.

35-річний одесит, екс-командир розвідки спецпідрозділу, до 2014 року проходив службу в Криму.

"Після окупації півострова він виїхав на материкову частину України, де продовжив службу. У серпні цього року офіцер був звільнений з армії та позбавлений військового звання за порушення військової дисципліни", - розповіли в СБУ.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом розголошення відомостей військового характеру, що становлять державну таємницю.

Нагадаємо, наприкінці вересня Вінницький міський суд засудив до 14 років позбавлення волі зрадника, завербованого російською розвідкою. Як розповіли в СБУ, зрадник збирав дані про місця дислокації та маршрути переміщення підрозділів ЗС України, у т.ч. і тих, що мали виконувати завдання в районі проведення АТО. Отриману інформацію спецслужби РФ використовували для планування нападів на підрозділи української армії та захоплення населених пунктів у так званій сірій зоні під прикриттям підконтрольних НЗФ "ДНР".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus