Колишній луганський бойовик звинуватив Плотницького в чистках

06.10.2016 12:00

Колишній луганський бойовик звинуватив Плотницького в чистках

Один з колишніх ватажків луганських бойовиків, який називав себе "спікером парламенту", Олексій Карякін заявляє, що в ОРЛО проводяться зачистки. Раніше ЗМІ повідомляли, що Карякіна затримала російська ФСБ у Ростові, проте в той же час він продовжував писати на своїй сторінці в мережі. Карякін і Плотницький звинувачують один одного в тому, що діють в ОРЛО в інтересах України.

Один з колишніх ватажків луганських бойовиків, який називав себе "спікером парламенту", Олексій Карякін заявляє, що в ОРЛО проводяться зачистки. Про це він розповів в інтерв'ю російському виданню "КоммерсантЪ-Украина".

Раніше ЗМІ повідомляли, що Карякіна затримала російська ФСБ у Ростові, проте в той же час він продовжував писати на своїй сторінці в мережі.

"У Ростов я прилітав 1 жовтня на похорон Геннадія Ципкалова (екс-глава "уряду" ОРЛО і радника глави республіки Ігоря Плотницького, якого 23 вересня було звинувачено в спробі держперевороту, заарештовано, а наступного дня знайдено в камері повішаним, - ред). Але там мене ніхто не затримував, а зараз я у справах перебуваю в Москві", - сказав він.

Карякін і Плотницький звинувачують один одного в тому, що діють в ОРЛО в інтересах України.

При цьому Карякін вважає, що ватажок бойовиків Ігор Плотницький "уявив себе царем на цій території і здійснює зачистку всіх, хто міг би скласти йому конкуренцію".

"Ципкалов був убитий особистою охороною Плотницького. Не розумію, хто взагалі в прокуратурі міг придумати це формулювання, що він повісився через побоювання за своє життя. Про спробу якогось перевороту або усунення Плотницького я не знаю. На виборах глави республіки ми з Геннадієм Ципкаловим його підтримували, втрьох були на всіх плакатах", - розповів він.

"Зараз в Луганську чистять всіх, хто мав причетність до становлення республіки", - вважає він.

Напередодні, 4 жовтня, видання Washington Post писало, що проросійські терористи почали проводити широкомасштабні чистки у своїх лавах після інформації про те, що лідера так званої "ЛНР" Ігоря Плотницького нібито намагалися повалити.

Аналітики припускають, що криваві розправи всередині бойовиків можуть призвести до інтенсифікації зіткнень на лінії фронту. Чистки можуть бути пов'язані з боротьбою за контроль над контрабандистськими каналами між Росією та Україною, які проходять через території, захоплені проросійськими терористами. Не виключено також, що це наслідок боротьби покровителів бойовиків у Москві, оскільки еліти з Кремля ведуть свої власні війни на Донбасі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus