Колишній в'язень Освенцима став найстарішим чоловіком у світі

12.03.2016 10:00

Колишній в'язень Освенцима став найстарішим чоловіком у світі

Ісраель Крістал народився у Польщі у 1903 році, дитиною пережив першу світову війну, до окупації Польщі нацистами працював у сімейному кондитерському бізнесі в Лодзі, двоє його дітей загинули в гетто, дружина - в Освенцимі, сам він у день визволення з концтабору в травні 1945-го важив 37 кілограмів.

Книга рекордів Гіннеса назвала 112-річного Ісраеля Крістала, який вижив у концентраційному таборі смерті Освенцим, найстарішим чоловіком в світі. 11 березня йому було 112 років і 178 днів, повідомляє BBC-Україна.

Японський довгожитель Сакарі Момоі, якого раніше визнали найстарішим чоловіком на планеті, помер у січні цього року у віці 112 років і 312 днів.

Ісраель Крістал народився у Польщі у 1903 році, дитиною пережив першу світову війну, до окупації Польщі нацистами працював у сімейному кондитерському бізнесі в Лодзі, двоє його дітей загинули в гетто, дружина - в Освенцимі, сам він у день визволення з концтабору в травні 1945-го важив 37 кілограмів. У 1950 році переїхав до ізраїльського міста Хайфа, де продовжував вести кондитерський бізнес до виходу на пенсію.

Коли пан Крістал отримував сертифікат книги рекордів Гіннеса, сказав, що він не знає "секрету довголіття" і вірить, що усе "визначено волею зверху".

Він також сказав, що "Були чоловіки розумніші, сильніші та гарніші за нього, яких вже немає серед живих... Усе, що нам залишається, працювати стільки скільки ми тільки можемо та відновлювати те, що втратили". ф

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus