Комісія Україна-НАТО обговорила загострення в Авдіївці

09.02.2017 11:00

Комісія Україна-НАТО обговорила загострення в Авдіївці

Союзники підтвердили, що відміна санкцій проти Росії неможлива, бо не виконуються Мінські домовленості, які єдиним шляхом вирішення конфлікту. Саме тому НАТО продовжуватиме політичний тиск на Росію. Віце-прем’єр Климпуш-Цинцадзе також повідомила, що разом з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом проведе зустріч з керівництвом НАТО в Брюсселі.

Комісія Україна-НАТО на рівні постійних представників у Альянсі провела засідання, на якому обговорила недавнє загострення ситуації в Авдіївці Донецької області. Про це сьогодні зранку, 9 лютого, на своїй сторінці у Facebook написала віце-прем’єр з питань євроінтеграції та євроатлантичної співпраці Іванна Климпуш-Цинцадзе.

За її словами, усі члени НАТО висловили одностайну підтримку України, територіальній цілісності та суверенітету.

Віце-прем’єр також зазначила, що у країн-членів НАТО нема сумнівів щодо того, що саме Росія та її поплічники відповідальні за ескалацію на Донбасі.

Союзники підтвердили, що відміна санкцій проти Росії неможлива, бо не виконуються Мінські домовленості, які єдиним шляхом вирішення конфлікту. Саме тому НАТО продовжуватиме політичний тиск на Росію.

Климпуш-Цинцадзе також повідомила, що разом з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом проведе зустріч з керівництвом НАТО в Брюсселі.

Нагадаємо, 29 січня бойовики провели штурмові дії в районі Авдіївської промзони з метою захоплення позицій ЗСУ. Обидві сторони зазнали суттєвих втрат.

Внаслідок обстрілів Авдіївка залишилася без енергопостачання, електроенергії і тепла.

У місті оголосили надзвичайний стан.

Рятувальники терміново перекинули в Авдіївку додаткові технічні засоби, електрогенератори і польові кухні. Авдіївському коксохімічному заводу (АКХ), найбільшому в Європі коксохімічному підприємству, що зупинив роботу після обстрілів внаслідок знеструмлення, вдалося зберегти автономну генерацію електроенергії на заводі й обігрів Авдіївки на коксовому газі.

При цьому через обстріли бригади електромонтажників довгий час не могли вийти в район пошкодження ЛЕП. Світло до Авдіївки повернули аж 5 лютого.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus