Компромісне рішення: у Львові АТОшники зможуть отримати гроші замість земельних наділів

05.10.2016 09:00

Компромісне рішення: у Львові АТОшники зможуть отримати гроші замість земельних наділів

"В результаті консультацій щодо вирішення земельних питань бійців АТО був напрацьований проект ухвали, який є компромісом. Згідно із ним кожен із АТОвців, який відмовиться від земельної ділянки, отримає по 100 тисяч гривень", - зазначив міський голова Андрій Садовий. За його словами, нині місто не може забезпечити житлом усіх бійців.

Львівські депутати знайшли компромісне рішення щодо учасників АТО, які вже понад два тижні під львівською Ратушею вимагають надати їм земельні наділи під житлове будівництво, повідомляє Укрінформ.

"В результаті консультацій щодо вирішення земельних питань бійців АТО був напрацьований проект ухвали, який є компромісом. Згідно із ним кожен із АТОвців, який відмовиться від земельної ділянки, отримає по 100 тисяч гривень", - зазначив міський голова Андрій Садовий.

За його словами, нині місто не може забезпечити житлом усіх бійців. На 2017-2020 роки буде передбачено 400 млн грн у бюджеті Львова для учасників бойових дій, однак лише тим, хто реально пройшов війну, а не "туристам", які з'їздили в зону АТО на один день.

Рішення сесії пікетувальники зустріли оплесками.

Також стало відомо, що міський голова вже звернувся із листом до Держгеокадастру щодо сприяння у виділенні земельних ділянок учасникам АТО в околицях Львова.

Нагадаємо, в Україні понад 43,5 тис. військовослужбовців перебувають на сьогодні у квартирній черзі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus