Консул Росії проігнорував виклик до МЗС України у справі Сущенка

07.10.2016 07:00

Консул Росії проігнорував виклик до МЗС України у справі Сущенка

Російський консул не з'явився в МЗС України за викликом у зв'язку з арештом журналіста Романа Сущенка в Москві. Про це повідомила прес-секретар зовнішньополітичного відомства Мар'яна Беца. "Російський консул на виклик у МЗС не з'явився. Сподіваємося, вказівки йому не забаряться, і він завтра пояснить недопуск українського консула до Сущенка", - повідомила Беца.

Російський консул не з'явився в Міністерство закордонних справ України за викликом у зв'язку з арештом журналіста Романа Сущенка в Москві.

Про це в Twitter повідомила прес-секретар зовнішньополітичного відомства Мар'яна Беца.

"Російський консул на виклик у МЗС не з'явився. Сподіваємося, вказівки йому не забаряться, і він завтра пояснить недопуск українського консула до Сущенка", - повідомила Беца.

Раніше повідомлялося, що МЗС України викликало російського консула через арешт Романа Сущенка, а біля посольства Російської Федерації у Києві пройшла акція на підтримку заарештованого журналіста.

Нагадаємо, 2 жовтня члени Громадської спостережної комісії Москви виявили в СІЗО "Лефортово" Романа Сущенка, журналіста агенції "Укрінформ", якого Лефортовський суд Москви заарештував за звинуваченням у "шпигунстві" (стаття 276 КК).

Пізніше Мінінформполітики України підтвердило інформацію про затримання журналіста Сущенка. У відомстві зазначили, що юридичний відділ збирає всю необхідну інформацію щодо обставин і причин затримання. А в ФСБ заявили, нібито український журналіст Сущенко - співробітник ГУР Міноборони: "Порушено справу за статтею "шпигунство".

Пізніше стало відомо, що російський суд заарештував Сущенка на 2 місяці.

Україна вимагає негайного звільнення затриманого в РФ українського журналіста та відповідної реакції від ОБСЄ, РЄ та інших структур.

З вимогою звільнити Сущенка виступила низка міжнародних інституцій, зокрема "Репортери без кордонів" та уповноважена ОБСЄ з питань свободи слова Дуня Міятович.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus