Коштовний парфум від Насірова обурив Сироїд: це несучасно, неетично та незаконно. Голова ДФС каже, що вчинив "як чоловік"

04.03.2016 23:00

Коштовний парфум від Насірова обурив Сироїд: це несучасно, неетично та незаконно. Голова ДФС каже, що вчинив "як чоловік"

"Проблема не лише в тому, що це несучасно та неетично, тим більше в умовах війни, але є ще й закон "Про запобігання корупції", який забороняє мені приймати подарунки, вартість яких перевищує встановлену законом межу", - обурилася віце-спікер. "Чекаю на представника апарату Верховної Ради для передання Chanel на "зберігання", - написала вона.

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров подарував віце-спікеру Верховної Ради Оксані Сироїд ("Самопоміч") на 8 березня 2016 року парфуми від Chanel, вартістю понад три тисячі гривень, повідомила вона у Facebook.

"Проблема не лише в тому, що це несучасно та неетично, тим більше в умовах війни, але є ще й закон "Про запобігання корупції", який забороняє мені приймати подарунки, вартість яких перевищує встановлену законом межу", - обурилася віце-спікер.

Сироїд зазначила, що відповідно до закону, повинна здати цей подарунок на зберігання.

"Чекаю на представника апарату Верховної Ради для передання Chanel на "зберігання", - написала вона.

Сироїд також наголосила: "Я дуже сподіваюся, що Голова Державної фіскальної служби просто не обізнаний про те, яким чином від його імені вітають жінок з 8-м березня. Цю радянську практику "подарунків" потрібно викорінювати в першу чергу зі свідомості держслужбовців чи може навіть з підсвідомості, бо мені невідомо, де саме народжується ідея робити презенти вартістю понад 3 000 грн".

В коментарі "Українській правді" віце-спікер сказала, що не розмовляла з Насіровим після отримання цього подарунка.

Пізніше Насіров вибачився перед віце-спікером, зауважує Zaxid.net.

"Дорога Оксано, вибачте, якщо образив Вас своїм привітанням. Я, як і більшість чоловіків в Україні, завжди вітав, вітаю і буду вітати жінок зі Святом весни. Здається, закон поки не забороняє робити жінкам приємне", – написав він у коментарях на сторінці Сироїд.

"Якщо привітання Вам не до душі, Ви маєте право розпорядитися ним за власним бажанням. До речі, це привітання від мене особисто. Навіть листівку я підписував власноруч - не як голова ДФС, а як чоловік Роман Насіров", – додав він.

Нагадаємо, згідно з декларацією про доходи, у 2014 році Насіров заробив 4,9 мільйона гривень.

Колишній заступник голови Державної фіскальної служби та керівник митниці Костянтин Лікарчук восени 2015 року стверджував, що Насіров при цьому приховав помешкання у Лондон вартістю майже 100 тисяч фунтів стерлінгів. Нерухомість знаходиться за адресою Лаймхарбор, 3, квартира 5.

У законі "Про запобігання корупції" вказано, що сукупна вартість подарунків для держпосадовця від однієї особи за рік не може перевищувати двох прожиткових мінімумів (1330 грн).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus