Космічний телескоп Хаббл показав фото формування галактик

27.09.2016 11:00

Космічний телескоп Хаббл показав фото формування галактик

Нові спостереження показали, як тісно пов'язані темп зореутворення в молодих галактиках і їх загальна зоряна маса. Виявилося також можливим виміряти раніше невідому кількість зореутворюючого газу в різні моменти часу, що дозволило заглянути в "золотий вік" формування галактик, приблизно на 10 мільярдів років тому.

Нові знімки телескопу Хаббл пролили світло на історію формування галактик 10 мільярдів років тому.

Нові спостереження показали, як тісно пов'язані темп зореутворення в молодих галактиках і їх загальна зоряна маса. Виявилося також можливим виміряти раніше невідому кількість зореутворюючого газу в різні моменти часу, що дозволило заглянути в "золотий вік" формування галактик, приблизно на 10 мільярдів років тому, пише New Scientist.

Дослідники за допомогою телескопа ALMA змогли отримати дані про те, як у Всесвіті з'явилися галактики з великою кількістю окису вуглецю. Крім того, їм вдалося зареєструвати слабке світіння газових хмар і емісійне випромінювання в галактиках раннього Всесвіту.

"Нові результати показують швидке зростання вмісту газу в галактиках", - говорить Мануель Аравена із Університеті Дієго Порталес в Чилі. "Це збільшення вмісту газу, швидше за все, стало основною причиною для помітного збільшення швидкості утворення зірок під час піку епохи формування галактик, тобто близько 10 мільярдів років тому".

Раніше NASA відправила супутник на астероїд, який може знищити Землю.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus