КПВВ "Мар'їнка" відновив роботу після обстрілів - Держприкордонслужба

06.03.2016 15:00

КПВВ "Мар'їнка" відновив роботу після обстрілів - Держприкордонслужба

На лінії розмежування всі контрольні пункти в'їзду/виїзду працюють в штатному режимі. Про це 6 березня повідомили в Держприкордонслужбі. За даними прикордонників, пасажиро-транспортний потік залишався динамічним. Вранці 6 березня для перетину лінії розмежування перед КПВВ "Мар'їнка" знаходилося на в'їзд з неконтрольованою території 10 автомобілів, на виїзд - 90.

На лінії розмежування всі контрольні пункти в'їзду/виїзду працюють в штатному режимі. Про це 6 березня повідомили в Держприкордонслужбі.

За даними прикордонників, пасажиро-транспортний потік залишався динамічним.

"Вчора протягом дня тимчасово було припинено пропуск осіб та транспортних засобів через КПВВ "Мар'їнка". Це пов'язано з ситуацією, що склалася на даному напрямку, зокрема - через провокаційні обстріли з боку російських найманців і загрозу для життя і здоров'я мирних жителів, що перетинають лінію розмежування", - повідомили в ДПСУ.

За повідомленням відомства, в середньому через КПВВ 5 березня пройшли: "Зайцеве" - 5930 осіб та 1 335 транспортних засобів; "Мар'їнка" - 1510 осіб і 1370 транспортних засобів; "Новотроїцьке" - 7050 осіб і 2318 транспортних засобів; "Гнутове" - 2536 осіб та 720 транспортних засобів; "Станично-Луганське" - 3340 осіб.

Вранці 6 березня для перетину лінії розмежування перед КПВВ "Мар'їнка" перебувало на в'їзд з неконтрольованої території 10 автомобілів, на виїзд - 90.

Через "Зайцеве" прямували 200 і 70 автомобілів на в'їзд і виїзд відповідно, в "Новотроїцькому" 100 транспортних засобів рухалися в напрямку в'їзду, у зворотньому напрямку 80. Накопичення транспорту на "Гнутовому" на в'їзд і виїзд не було.

Раніше повідомлялося, що в Донецькій області на контрольному посту в'їзду-виїзду "Мар'їнка" через обстріл тимчасово призупинено пропуск громадян і автомобілів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus