КПВВ у зоні АТО переходять на "весняний режим": робочий день збільшується

03.03.2016 00:00

КПВВ у зоні АТО переходять на "весняний режим": робочий день збільшується

"С2 березня 2016 року контрольні пункти в'їзду/виїзду в зоні проведення АТО переводяться на весняний режим роботи, тим самим збільшуючи часовий проміжок їх діяльності. З сьогоднішнього дня КПВВ здійснюють пропуск громадян з 7:00 до 18:30", - йдеться у повідомленні.

Контрольні пункти в'їзду/виїзду у зоні проведення антитерористичної операції збільшують робочий день й здійснюватимуть пропуск з 07:00 до 18:30, повідомляє прес-центр АТО на своїй сторінці в Facebook.

"С2 березня 2016 року контрольні пункти в'їзду/виїзду в зоні проведення АТО переводяться на весняний режим роботи, тим самим збільшуючи часовий проміжок їх діяльності.

З сьогоднішнього дня КПВВ здійснюють пропуск громадян з 7:00 до 18:30", - йдеться у повідомленні.

1 березня з причини чергового розстрілу мобільної групи голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука не виключив закриття контрольного пункту в'їзду/виїзду (КПВВ) в смт Станиця Луганська, а також повної відмови від будівництва автомобільного КПВВ в Золотому.

Того дня в Луганській області між Трьохізбенкою та Лопаскіно відбувся збройний напад на зведену мобільну групу з протидії контрабанді "Щастя", було поранено трьох представників групи.

А на трасі між населеними пунктами Новотошківське і Гірське підірвався автомобіль з військовослужбовцями 80-ї бригади. За попередньою інформацією, троє військовослужбовців загинули, двоє отримали поранення.

Раніше Тука підписав розпорядження про відкриття найближчим часом контрольного пункту в'їзду-виїзду в місті Золоте, що передбачено Мінську домовленостями. Однак, як наголошується, відкриття відбудеться лише за умов відсутності обстрілів з боку проросійських бойовиків. Зокрема, заплановане на 12 лютого відкриття даного КПВВ було скасовано саме з цієї причини.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus