Кравець забив вже другий гол у чемпіонаті Іспанії

27.09.2016 11:00

Українець вийшов на заміну в цьому матчі на 71-й хвилині, а через сім обертів секундної стрілки замкнув передачу з флангу і зробив рахунок на табло 1:2. Однак цей гол жодним чином не вплинув на результат матчу - "Гранада" програла з рахунком 1:3 і залишилася на передостанньому, 19-му місці, в турнірній таблиці.

Форвард збірної України та іспанської "Гранади" Артем Кравець забив другий м'яч за свою нову команду, розпечатавши ворота "Алавеса" в чемпіонаті Іспанії, передає "Новое время".

Українець вийшов на заміну в цьому матчі на 71-й хвилині, а через сім обертів секундної стрілки замкнув передачу з флангу і зробив рахунок на табло 1:2.

Однак цей гол жодним чином не вплинув на результат матчу - "Гранада" програла з рахунком 1:3 і залишилася на передостанньому, 19-му місці, в турнірній таблиці.

Нагадаємо, перший свій гол в Іспанії Кравець забив у дебютному матчі.

Алавес – Гранада 3:1

Голи: Едгар Мендес, 52, Камараса, 66, Дейверсон, 90+3 – Кравець, 78

"Алавес": Пачеко – Феменя, Лагуардія, Алексіс, Тео Ернандес – Камараса (Крстічіч, 87), Даніель Торрес, Маркос Льоренте – Едгар Мендес (Токеро, 84), Дейверсон, Ібаі Гомес (Ману Гарсія, 90)

"Гранада": Очоа – Тіто, Везу, Агбо, Гастон Сілва – Крхін (Куенка, 76), Хаві Маркес – Карсела, Буено (Атцілі, 46, Кравець, 71), Андреас Перейра – Барраль

Попередження: Алексіс, Лагуардія – Агбо, Хаві Маркес, Карсела

Источник новости: NEWSru.ua