Кримінальні авторитети готують масові заворушення на Сумщині

30.09.2016 19:00

Кримінальні авторитети готують масові заворушення на Сумщині

Кримінальні авторитети на Сумщині спланували низку провокацій, спрямованих на дискредитацію правоохоронних органів регіону, з метою помсти за затримання кількох з них, проведення обшуків та оголошення декого у розшук. Їм допомагає місцевий адвокат та один з народних депутатів.

Кримінальні авторитети на Сумщині спланували низку провокацій, спрямованих на дискредитацію правоохоронних органів регіону, з метою помсти за затримання кількох з них, проведення обшуків та оголошення декого у розшук. Про це 30 вересня 2016 року передає "Укрінформ" з посиланням на прес-секретаря прокуратури Сумської області Наталію Науменко.

"Зазначені особи профінансували викид в ЗМІ надуманої негативної інформації стосовно працівників правоохоронних органів Сумщини як привід для запланованих ними надалі масових заворушень у місті Суми силами приїжджих "активістів" під виглядом громадських протестів проти "свавілля правоохоронних органів", - розповіла Науменко.

Безпосередньо організацією виконання протиправних доручень вищевказаних кримінальних авторитетів, за інформацією прес-секретаря, займається місцевий адвокат, який, в свою чергу, спирається на допомогу одного з народних депутатів України.

"Кримінальні авторитети на даний час переховуються в Російській Федерації, що дає підстави вважати наявність впливу російських спецслужб на заплановані провокації в прикордонній області. На даний час задокументовано факт надання протиправних вказівок одній журналістці, яка зараз активно "працює" на Сумщині", - зазначила Науменко.

Зазначені відомості внесено до ЄРДР за частиною 1 статті 294 (організація масових заворушень) Кримінального кодексу України та розпочато досудове розслідування.

Вживаються заходи зі встановлення всіх обставин кримінального правопорушення та недопущення дестабілізації ситуації на Сумщині.

За вказаною статтею передбачено позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років.

В травні ВР відхилила законопроект щодо встановлення кримінальної відповідальності для "злодіїв у законі".

Не голосували у повному складі фракції "Опозиційний блок", Радикальної партії, яка блокувала трибуну, група "Воля народу", а з групи "Відродження" "за" проголосував лише один депутат.

Також парламент не підтримав пропозицію про повернення законопроекту на повторне перше читання, таким чином законопроект виявився відхиленим.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus