Кримськотатарські телеканали ATR і Lâlе можуть припинити мовлення на Крим

01.03.2016 13:52

Кримськотатарські телеканали ATR і Lâlе можуть припинити мовлення на Крим

У найближчі дні мовлення кримскотатарських каналів ATR і Lâle на Крим може припинитися, повідомив заступник гендиректора у ATR Айдер Муждабаєв. "Кримськотатарський канал, у якого влада Росії забрала все, не може більше оплачувати трансляцію через супутник. А влада України - не хоче", - написав він.

У найближчі дні мовлення кримскотатарських каналів ATR і Lâle на Крим може припинитися.

Про це повідомив заступник гендиректора у ATR Айдер Муждабаєв у своєму Facebook.

"Завтра-післязавтра ATR і дитячий телеканал Lâle можуть припинити мовлення на Крим. Тому що кримськотатарський канал, у якого влада Росії забрала все, не може більше оплачувати трансляцію через супутник. А влада України - не хоче", - написав він.

Раніше 24 лютого стартувала акція "Врятуй ATR", що закликає всіх небайдужих людей підтримати телеканал, який за два роки після анексії опинився далеко від Криму і в тяжкому фінансовому становищі.

Допомогти можна онлайн через сайт ATR.

Нагадаємо, "ATR", радіостанція "Мейдан", а також друковані видання "Авдет", "Кирим" та інші, інформаційне агентство QHA, з 1 квітня припинили роботу в Криму, оскільки "Роскомнагляд" відмовився їх зареєструвати з надуманих причин. Однак 17 червня після більш 2,5 місяця зупинки АТR відновив своє мовлення. Дитячий телеканал Lâle і портал "15 хвилин" припинили свою роботу в Сімферополі в грудні 2015 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus