Кубок Співдружності з футболу вже своє відслужив

24.10.2016 21:00

Кубок Співдружності з футболу вже своє відслужив

"Кубок Співдружності проводитися більше не буде, рішення вже ухвалено. Турнір якщо себе не вичерпав, то втратив будь-який інтерес і стимул. Кубок Співдружності своє відслужив блискуче – на нього приїжджали представники національних федерацій, керівники ФІФА і УЄФА. Однак останнім часом вони перестали приїжджати", - каже перший віце-президент Російського футбольного союзу Микита Симонян.

Перший віце-президент Російського футбольного союзу (РФС) Микита Симонян повідомив, що Кубок Співдружності з футболу більше проводитися не буде.

"Кубок Співдружності проводитися більше не буде, рішення вже ухвалено. Турнір якщо себе не вичерпав, то втратив будь-який інтерес і стимул. Кубок Співдружності своє відслужив блискуче – на нього приїжджали представники національних федерацій, керівники ФІФА і УЄФА. Однак останнім часом вони перестали приїжджати ", - наводить слова Симоняна ТАСС.

Перший розіграш Кубка Співдружності пройшов в січні 1993 року, до 2011 року в турнірі брали участь чемпіони країн колишнього СРСР. З 2012 року в турнірі грали молодіжні та юнацькі збірні.

Зазначимо, що чотири рази переможцем Кубка Співдружності ставало київське "Динамо", причому "біло-сині" вигравали трофей тричі поспіль - з 1996 по 1998 роки, а також у 2002 році.

Кубок Співдружності (до 2011 року включно - Кубок чемпіонів Країн Співдружності СНД і Балтії) - регіональний футбольний турнір, перший розіграш якого відбувся в січні 1993 року. До 2011 року в турнірі брали участь клуби з країн колишнього СРСР. З 2012 року в Кубку Співдружності брали участь молодіжні збірні країн СНД (вік до 21 років).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus