Лещенко каже, що Луценко володіє величезним будинком у центрі Києва, а той все заперечує

24.10.2016 13:00

Лещенко каже, що Луценко володіє величезним будинком у центрі Києва, а той все заперечує

Депутат Сергій Лещенко заявив, що генпрокурор Юрій Луценко володіє величезним будинком у центрі Києва, але його майно оформили на бухгалтерку депутата Ірини Луценко. Про це нардеп від БПП заявив в інтерв’ю, коментуючи скандал довкола купівлі ним житла у столиці. Генеральний прокурор Юрій Луценко заперечує, що він чи члени його родини володіють будинком у Києві.

Депутат Сергій Лещенко заявив, що генпрокурор Юрій Луценко володіє величезним будинком у центрі Києва, але його майно оформили на бухгалтерку депутата Ірини Луценко. Про це нардеп від БПП заявив в інтерв’ю "5 каналу", коментуючи скандал довкола купівлі ним житла у столиці.

Луценко заперечив Лещенку: ніяким будинком у Києві не володію

"Якби я щось хотів приховати, я б це зробив, як роблять наші відомі політики, президенти, міністри – оформлюють це на підставних осіб, на офшорні компанії, на якихось невідомих родичів, потім це губиться десь у реєстрах; на бухгалтера, як генпрокурор це робить", – сказав Лещенко.

"Мені взагалі в цій історії не було чого приховувати, тому що я знаю, що на моєму боці правда, і тому я це зробив, як це робиться в нормальних цивілізованих країнах, все на своє ім’я. Тому звичайно, я дуже задоволений тим, що суспільство переконалося, що в цій історії жодних незаконних збагачень, порушень закону взагалі не було", – додав він.

"Тому що НАБУ перевірило мене таким сканером, яким не перевіряв ніхто. Напевно, МРТ коли роблять, то менш детально перевіряють, тому що я носив документи, які стосуються ще радянських часів. Вони все це вивчали і зробили свій висновок", – наголосив депутат.

Лещенко вважає: "В принципі, на все майбутнє життя ця історія показала, що в мене легальні всі ресурси, доходи, всі кошти чесні і я в подальшому взагалі нікого не буду остерігатися, тому що в мене вже є, знаєте, довідка".

"Нехай тепер кожен, хто буде сидіти в вашому кріслі, таку довідку покаже. От у вас тут, наприклад, був генпрокурор один... декілька днів тому, який, наприклад, власник вілли на Лазуровому березі", – сказав він, а журналіст додав між фразами "тричі генпрокурор".

"І таких прикладів багато. Наприклад, чинний генпрокурор – у нього оформлено все на бухгалтерку його дружини, - власник величезного будинку в центрі міста", – заявив Лещенко.

На уточнювальне запитання, чи йдеться про Юрія Луценка, Лещенко відповів: "Ну звичайно, Луценко. Таких прикладів багато, коли оформлюють усе на підставних осіб".

"Тому я дуже задоволений, що в моїй історії крапку поставив незалежний антикорупційний орган і сказав – усе законно. І мені в житті після цього буде набагато легше", – додав депутат.

Луценко заперечив Лещенку: ніяким будинком у Києві не володію

Генеральний прокурор Юрій Луценко заперечує, що він чи члени його родини володіють будинком у Києві.

"Прочитав чергову фантазію депутата Лещенка на УП про те, що в мене є "величезний будинок у центрі Києва", оформлений на бухгалтерку моєї дружини", – написав він у Facebook.

"Офіційно заявляю: ніяким будинком у Києві ні я, ні члени моєї родини не володіють. Ховати свої статки за жінками залишається виключною прерогативою Лещенка", – додав Луценко.

"Електронну декларацію заповнюю і здам вчасно", – пообіцяв також він.

Нагадаємо, раніше блогер Андрій Дзиндзя повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook про те, що народний депутат Сергій Лещенко придбав 200-метрову квартиру вартістю 7,5 млн гривень на вулиці Івана Франка в середмісті Києва. Сергій Лещенко, в свою чергу, підтвердив, що придбав квартиру, зазначивши, що половину суми на покупку нерухомості позичив у засновниці "Української правди" Олени Притули, частина - його особисті заощадження, а решта - гроші коханої людини.

У покупці квартири Сергієм Лещенком є ознаки адміністративного правопорушення. Про це заявив керівник НАБУ Артем Ситник.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus