Лідери "нормандської четвірки" досягли консенсусу щодо проведення наступної зустрічі - Єлісєєв

23.09.2016 16:00

Лідери "нормандської четвірки" досягли консенсусу щодо проведення наступної зустрічі - Єлісєєв

В Адміністрації президента України заявляють, що лідери "нормандського формату" досягли консенсусу щодо проведення наступної зустрічі, проте її дата залежить від практичного наповнення. "Дійсно, це правда, що у нас є консенсус щодо необхідності проведення саміту "нормандської четвірки", триває підготовка", - сказав заступник голови АП Костянтин Єлісєєв.

В Адміністрації президента України заявляють, що лідери "нормандського формату" досягли консенсусу щодо проведення наступної зустрічі, проте її дата залежить від практичного наповнення, передає "Інтерфакс-Україна".

"Дійсно, це правда, що у нас є консенсус щодо необхідності проведення саміту "нормандської четвірки", триває підготовка", - сказав заступник голови Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв на брифінгу в п'ятницю в Києві.

Водночас, за його словами, дату саміту наразі не визначено, переговори відбудуться тоді, коли сторони підготують відповідні документи.

"Саміт відбудеться тоді, коли буде належним чином підготовлено документи, які враховуватимуть, передусім і зокрема, інтереси української сторони", - сказав Єлісєєв.

За його словами, на сьогодні триває активна робота в різних форматах. Ця робота, за його словами, стосується також підготовки проекту "дорожньої карти" виконання Мінських угод. "Дуже важливо, що всі сторони погодилися з ініціативою президента щодо важливості підготовки так званої дорожньої карти виконання Мінських угод, яка має передбачати чітку послідовність дій та чіткі гарантії того, що те, що буде зроблено, дотримуватиметься", - сказав заступник голови АП.

Він також висловив сподівання, що сторони досягнуть компромісу в цьому питанні і вдасться погодити "дорожню карту" виконання Мінських угод. "Ми шукатимемо компромісу, але жодним чином не йдеться про поступки, адже не може бути поступок у питаннях, що стосуються суверенітету і територіальної цілісності держави", - наголосив він.

Як повідомлялося, президент Франції Франсуа Олланд на Генасамблеї ООН заявив, що Франція та Німеччина працюють над проведенням переговорів у "нормандському форматі" найближчими тижнями.

"Ми з канцлером Німеччини Ангелою Меркель взяли на себе ініціативу організувати зустріч з президентами Росії та України (Володимиром Путінимі Петром Порошенком - ред.) найближчими тижнями, щоб привести в дію Мінські угоди", - сказав Олланд.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus