Лисенко: Філліпс позитивно впливає на українських військових, тому що викликає огиду

25.09.2016 15:00

Лисенко: Філліпс позитивно впливає на українських військових, тому що викликає огиду

Спікер АП України з питань АТО Андрій Лисенко з гумором прокоментував ситуацію, що склалася навколо скандального прокремлівського пропагандиста з Великобританії Грема Філліпса. Він зазначив, що Філліпс позитивно впливає на українських військових, тому що викликає огиду. Через це у бійців посилюється бажання захищати Україну.

Спікер АП України з питань АТО Андрій Лисенко з гумором прокоментував ситуацію, що склалася навколо скандального прокремлівського пропагандиста з Великобританії Грема Філліпса. Про це Лисенко сказав в коментарі "Апострофу".

Він зазначив, що Філліпс позитивно впливає на українських військових, тому що викликає огиду. Через це у бійців посилюється бажання захищати Україну і зростає ненависть до ворогів. Спікер додав, що особливо зростає ненависть бійців до журналістів, які ведуть путінську пропаганду.

Водночас, політтехнолог Тарас Березовець, який співпрацює з Адміністрацією президента України, повідомив, що проти Філліпса необхідно відкрити кримінальне провадження за фактом знущань над Володимиром Жемчуговим, який перебував у полоні бойовиків на Донбасі.

Він зазначив, що Філліпс знущався над Жемчуговимї, перебуваючи на території України, незалежно від того, окупована вона чи ні.

Березовець вважає, що оголосити Філліпса в розшук по лінії Інтерполу не вийде, оскільки організація неохоче йде назустріч Україні в даному аспекті.

Також, вважає політтехнолог, Україна повинна вимагати від Великобританії порушити кримінальну справу, оскільки Філліпс сприяє терористичним організаціям "ЛНР" і "ДНР", а британське законодавство щодо терористів є жорстким. Тому Лондон може пред'явити звинувачення Філліпсу в разі перетину ним кордону Великобританії.

Як повідомлялося, 17 вересня під час обміну полоненими Філліпс прорвався в карету швидкої допомоги, де перебував Володимир Жемчугов, і почав ставити йому провокаційні питання.

Тяжкопораненого Жемчугова, у якого ампутовані кінцівки та вибиті очі, терористи утримували в полоні близько року.

Посол України у Великій Британії Наталя Галібаренко закликала владу Британії вжити всіх можливих заходів, щоб зупинити пропагандистську діяльність журналіста Грема Філліпса в Україні.

У свою чергу посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Джудіт Гоф зазначає, що українська влада сама повинна визначити належне покарання для проросійського пропагандиста Грема Філліпса через провокації під час обміну полоненими.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus