Листа 11-річного Джона Леннона продадуть на аукціоні більш ніж за 30 тисяч фунтів стерлінгів

08.03.2016 11:00

Листа 11-річного Джона Леннона продадуть на аукціоні більш ніж за 30 тисяч фунтів стерлінгів

Лист британського музиканта, колишнього учасника групи Beatles Джона Леннона може піти з молотка більш ніж за 30 тисяч фунтів стерлінгів. Йдеться про листівку, написану знаменитим музикантом ще в 11-річному віці. У ній він дякує свїй тітці Гаррієт за подарунки, отримані на Різдво в 1951 році. У листі юний Леннон допустив кілька граматичних помилок.

Лист британського музиканта, колишнього учасника групи Beatles Джона Леннона може піти з молотка більш ніж за 30 тисяч фунтів стерлінгів, пише Іndependent.

Йдеться про листівку, написану знаменитим музикантом ще в 11-річному віці. У ній він дякує свїй тітці Гаррієт за подарунки, отримані на Різдво в 1951 році.

У листі юний Леннон допустив кілька граматичних помилок.

Він дякує своїй тітці за подарований рушник з вишитим на ньому ім'ям і книгу про найвідоміші кораблі. Крім того, Леннон висловлює в листі вдячність за червоний светр і бажає тітці щасливого Нового року.

Цей лист - найбільш раннє написане Ленноном, про який відомо на цей момент.

Аукціон, як очікується, відбудеться наступного місяця.

Нагадаємо, в 2013 році в одному з магазинів уживаних товарів з'явилася акустична гітара фірми Gibson - улюблена гітара Джона Леннона, втрачена ним у 1963 році. Її також хотіли продати з аукціону.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus