Луценко обіцяє захистити Хортицю від "профспілки" на чолі з бойовиком ОРДЛО

20.10.2016 00:00

Луценко обіцяє захистити Хортицю від "профспілки" на чолі з бойовиком ОРДЛО

"Корупційна система, яка роками намагалася знищувати Хортицю як національну святиню, зрослася з проросійським терористами. На жаль, ні звернення колективу до президента, ні СБУ або прокуратури поки що не зробили нічого, щоб допомогли захистити Хортицю від судово-правового свавілля", - говорить гендиректор "Хортиці" Максим Остапенко.

Генрокуратура Українимає намір відстоювати інтереси Національного заповідника "Хортиця", який програв справу в Апеляційному суді Запоріжжя очолюваній проросійським бойовиком фейковій "незалежній профспілці", передає "Інтерфакс-Україна".

Як розповів під час зустрічі з правоохоронними органами Запорізької області в середу, 19 жовтня 2016 року, генеральний прокурор України Юрій Луценко, він отримав повідомлення від генерального директора заповідника "Хортиця" Максима Остапенка, в якому повідомлялося, що заповідник програв суд якійсь "незалежній профспілковій організації", заснованій колишнім співробітником заповідника - громадянином РФ Олександром Патаманом, що втік з України в окупований Крим, а нині очолюваній бойовиком "ДНР" на прізвище Тимченко. За допомогою суду терористи намагаються впливати на роботу заповідника і намагаються отримати грошові компенсації з держбюджету України.

Генеральний прокурор назвав неприпустимою ситуацію, що склалася, вважає її "особистим викликом", а також заявив, що прокуратура втрутиться в конфлікт між заповідником і профспілкою, створеним терористами, і має намір оскаржувати вирок Запорізького апеляційного суду. "Неприпустимо, що апеляційний суд став на бік сепаратистів", - зазначив Луценко.

Після закінчення брифінгу він особисто виїхав до Національного заповідника "Хортиця" з наміром поспілкуватися з його керівництвом. Також Луценко дав наказ новопризначеному прокурору Запорізької області Валерію Романову взяти справу щодо захисту "Хортиці" під особистий контроль.

18 жовтня Остапенко повідомив, що Запорізький апеляційний суд ухвалив чергове рішення на користь "незалежної профспілки заповідника", яку створив громадянин РФ, а очолює бойовик.

"Корупційна система, яка роками намагалася знищувати Хортицю як національну святиню, зрослася з проросійським терористами. На жаль, ні звернення колективу до президента, ні СБУ або прокуратури поки що не зробили нічого, щоб допомогли захистити Хортицю від судово-правового свавілля", - зазначив Остапенко.

Нагадаємо, у серпні на острові-музеї Хортиця згоріла козацька майстерня ковалів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus