Луценко представив нового голову Запорізької облпрокуратури Романова

19.10.2016 15:00

Луценко представив нового голову Запорізької облпрокуратури Романова

Генпрокурор Юрій Луценко представив колективу Запорізької обласної прокуратури нового керівника - Валерія Романова, пише прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган. "Генеральний прокурор Юрій Луценко представив колективу Запорізької обласної прокуратури нового керівника - Валерія Романова", - йдеться в повідомленні.

Генпрокурор Юрій Луценко представив колективу Запорізької обласної прокуратури нового керівника - Валерія Романова.

Про це у Твіттері пише прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган.

"Генеральний прокурор Юрій Луценко представив колективу Запорізької обласної прокуратури нового керівника - Валерія Романова", - йдеться в повідомленні.

Раніше в коментарі Укрінформу Сарган зазначила, що готується наказ про звільнення з посади прокурора Запорізької області Олександра Шацького. За словами Сарган, Шацького буде звільнено через виток інформації, який виявила перевірка Служби безпеки. Зокрема, було виявлено низку неприпустимих фактів, зокрема злив інформації від керівництва обласної прокуратури.

Керівника облпрокуратури було відсторонено від доступу до державної таємниці. Також на певний час було відсторонено від доступу до держтаємниці і обласну прокуратуру.

У свою чергу, Шацький у коментарі одному з телеканалів розповів, що генпрокурор Юрій Луценко пропонував йому звільнитися, а після відмови йому почали погрожувати й позбавленням волі.

Валерій Романов народився у 1966 році. Закінчив Українську державну юридичну академію. В органах прокуратури почав працювати з 1993 року. З 13 квітня 2016 року працював заступником прокурора Харківської області.

Відзначимо, у вересні Луценко заявляв про намір здійснити кадрові зміни в ГПУ вже восени.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus