Луценко вважає, що НАБУ самотужки VIP-хабарництво не здолає

28.09.2016 21:00

Луценко вважає, що НАБУ самотужки VIP-хабарництво не здолає

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вважає, що НАБУ не може самостійно справитися із корупціонерами. Про це він сказав під час прес-конференції, яка відбулася 28 вересня 2016 року. "Останній документ, який ми хочемо ініціювати, це припинення спорів про підслідність між НАБУ та іншими правоохоронцями", - повідомив генпрокурор.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вважає, що Національне антикорупційне бюро не може самостійно справитися із корупціонерами. Про це він заявив під час прес-конференції, яка відбулася 28 вересня 2016 року.

"Останній документ, який ми хочемо ініціювати, це припинення спорів про підслідність між НАБУ та іншими правоохоронцями", - цитує генпрокурора "Українська правда".

"В країні наскільки багато злочинності, що віддати виключне право на боротьбу з проявами високопоcтавленної злочинності одному невеликому правоохоронному органу - неефективно", - заявив він.

При цьому Луценко вважає, що таким чином не зменшить повноважень НАБУ та САП.

"Ми не зменшуємо повноважень НАБУ і САП, вони як мали, так і мають право виходити на суддів, міністрів, депутатів, губернаторів. Дай Бог їм успіхів", - заявив Луценко.

Генпрокурор заявив, що буде сам вирішувати, які справи віддавати в НАБУ.

"Але якщо паралельно на такі самі посадові особи вийшли інші правоохоронні органи, то такі справи за рішенням генпрокурора можуть залишатися в цих органах. НАБУ має право витребувати ці справи для себе", - сказав він.

Луценко буде ініціювати відповідні зміни в закон.

Як вже повідомлялося, з самого початку створення Бюро між ГПУ та НАБУ постійно відбувається певне протистояння, пов'язане з розслідуванням нібито антикорупційних діянь всередині конкуруючої структури. Одного разу керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) України, заступник генерального прокурора Назар Холодницький, якому безпосередньо підзвітне Бюро, навіть звинуватив Луценка у тому, що той завдав йому "удар у спину".

5 серпня Генпрокуратура провадила обшуки в офісі НАБУ.

12 серпня між оперативниками обох відомств стався силовий конфлікт у середмісті Києва, приводом якого стало прослуховування Антикорупційним бюро заступника начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Дмитра Суса.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus