Луценко вважає, що своїми розслідуваннями Лещенко прагне "зупинити перевірку його проблем"

28.10.2016 21:00

Луценко вважає, що своїми розслідуваннями Лещенко прагне "зупинити перевірку його проблем"

"Мені здається, у Лещенка якийсь критичний період. Я ніколи не приховував, що проживаю у приватному будинку із сім’єю. Я ніколи не приховував статків, вони відображені у попередній декларації. Ніяких змін не відбулося", - сказав генпрокурор.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко запевняє, що не має квартири в Ялті. Про це він сказав 28 жовтня 2016 року після зустрічі із родинами Небесної сотні, відповідаючи на запитання журналістів, передає "Українська правда".

При цьому він розкритикував народного депутата від БПП, відомого журналіста-розслідувача Сергія Лещенка, котрий заявив, що у Луценка є квартира в Ялті, записана на бухгалтерку його дружини. "Мені здається, у Лещенка якийсь критичний період. Я ніколи не приховував, що проживаю у приватному будинку із сім’єю. Я ніколи не приховував статків, вони відображені у попередній декларації. Жодних змін не відбулося", - сказав він.

"Дарма сподівається Лещенко, що він такими скандалами зупинить перевірку його проблем, які очевидні для будь-якого оглядача", - заявив генеральний прокурор.

Він вкотре запевнив, що декларує все майно.

"Я і моя сім’я не є власниками нічого іншого крім задекларованого минулого і цього року", - сказав Луценко.

Нагадаємо, 24 жовтня Лещенко заявив, що у Луценка є нерухомість біля Палацу спорту в середмісті Києва, оформлена на бухгалтерку його дружини Світлану Риженко.

Луценко назвав це "черговою фантазією" Лещенка і запевнив, що його родина не має стосунку до згаданого "величезного будинку в центрі міста".

"Офіційно заявляю: ніяким будинком у Києві ні я, ні члени моєї родини не володіють. Ховати свої статки за жінками залишається виключною прерогативою Лещенка", - додав Луценко, натякаючи, вочевидь, на історію про придбання Лещенком апартаментів біля Володимирського собору за 7,5 млн гривень.

Згодом стало відомо, що 17 жовтня народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Гліб Загорій викупив 8 приміщень у Риженко.

За словами Загорія, бухгалтерка Луценків нібито позичила у нього гроші на придбання скандальних квартир, а потім не змогла віддати їх та повернула борг квартирами.

У вівторок на прес-конференції Луценко знову відхрестився від цієї нерухомості.

Шеф САП своєю чергою про початок перевірки цієї інформації.

У середу Лещенко опублікував інформацію про наявність у Риженко помешкання в окупованій Ялті. Депутат вважає, що ця квартира також насправді належить Луценкові і записана на 67-річну Риженко як на підставну особу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus