Луганські терористи повідомили про самогубство свого "екс-прем'єра"

24.09.2016 20:00

Луганські терористи повідомили про самогубство свого "екс-прем'єра"

"Радник глави ЛНР", колишній "голова Радміну ЛНР" Геннадій Ципкалов, затриманий у справі про спробу перевороту в "Республіці", наклав на себе руки. Про це повідомив "начальник управління з нагляду за дотриманням законів у військовій сфері Генеральної прокуратури ЛНР" Сергій Рахно.

"Радник глави ЛНР", колишній "голова Радміну ЛНР" Геннадій Ципкалов, затриманий у справі про спробу перевороту в "Республіці", наклав на себе руки.

Про це повідомив "начальник управління з нагляду за дотриманням законів у військовій сфері Генеральної прокуратури ЛНР" Сергій Рахно, повідомляє "Українська правда" з посиланням на сепаратистське видання.

"Сьогодні вночі затриманий Ципкалов, ймовірно усвідомивши глибину своїх злочинних дій і усвідомивши, що надана ним оперативна інформація про коло осіб, які беруть участь у змові з метою повалення законної влади в Республіці, є безумовно небезпечною для його життя, і будуть зроблені спроби його фізичної ліквідації змовниками, що перебувають на свободі, наклав на себе руки шляхом повішення", - сказав Рахно.

За його словами, його труп оглянуто слідчими та експертами і спрямовано на судово-медичну експертизу з метою встановлення точної причини смерті.

Повідомляється також, що "Генеральна прокуратура ЛНР" порушила кримінальну справу за фактом спроби захоплення влади.

"У ході розслідування встановлено попереднє коло осіб, які в ході неодноразових зустрічей протягом 2014-2016 років домовилися про реалізацію сценарію щодо зміщення, в тому числі з фізичною ліквідацією, керівництва Республіки в особі глави Республіки, перших керівників Ради міністрів, Народної ради, силових структур Республіки, з подальшим заняттям зазначених посад певним колом осіб", - повідомив Рахно.

Він також заявив, що в ході слідства затриманий один з керівників "Народної міліції ЛНР" Кисельов, який "дав свідчення про механізм і коло осіб, причетних до спроби державного перевороту".

Рахно також повідомив, що на суботу за участю Ципкалова і Кисельова планувалися слідчі дії.

"У зв'язку з наявністю оперативної інформації про спробу фізичної ліквідації зазначених затриманих осіб іншими учасниками змови, затримані утримувалися в одному з адміністративних будівель органів влади ЛНР", - сказав він.

26 грудня 2015 року Ципкалов, який займав пост "голови Ради міністрів ЛНР", попросив "главу Республіки" прийняти його відставку. Надалі Ципкалов на посаді "радника голови ЛНР" курував "військово-промисловий комплекс".

Як повідомлялося, 21 вересня ватажок луганських сепаратистів Ігор Плотницкий заявив про підготовку перевороту в "ЛНР".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus