Лукашенко обіцяє, що разом зі своєю армією "вмиратиме, захищаючи Росію"

07.10.2016 18:00

Лукашенко обіцяє, що разом зі своєю армією "вмиратиме, захищаючи Росію"

Незмінний керівник Бєларусі Олександр Лукашенко стверджує, що Росія може розраховувати на підтримку з боку бєларуської армії на західному напрямку. Про це він заявив в п'ятницю, 7 жовтня 2016 року, під час зустрічі з депутатами оновленого складу нижньої палати бєларуського парламенту (Палати представників).

Незмінний керівник Бєларусі Олександр Лукашенко стверджує, що Росія може розраховувати на підтримку з боку бєларуської армії на західному напрямку. Про це він заявив в п'ятницю, 7 жовтня 2016 року, під час зустрічі з депутатами оновленого складу нижньої палати бєларуського парламенту (Палати представників), яку бєларуси з огляду на її повну залежність від президентської вертикалі іронічно називають "Палаткою".

Довідка. Політична система лукашенківської Бєларусі

"Ми разом з російським народом, росіянами, захищатимемо нашу спільну батьківщину на не меншеважливому для Росії західному напрямку... На цьому західному напрямку ми тут вмиратимемо, захищаючи Бєларусь і Росію", - цитує "Хартыя'97" виступ Лукашенко.

Він додав, що "бєларуська армія оснащена найсучаснішою зброєю та здатна дати відсіч будь-якому агресорові".

"Ми можемо говорити про повну модернізацію нашої армії, ми її практично закінчили. Ми її пристосували до тих можливих воєн, які можуть бути розв'язані проти нашої держави від боротьби в інформаційному просторі до "гарячої війни", - заявив Лукашенко.

"Вибори" депутатів бєларуської Палати представників VI скликання відбулися 11 вересня.

При цьому до "Палатки" пройшли дві опозиційні депутатки:

53-річна заступниця голови ГО "Таварыства беларускай мовы імя Ф.Скарыны" (ТБМ) Олена Анісім та 39-річна підприємниця Ганна Канопацька, що балотувалася від "Об'єднаної громадянської партії" (ОГП).

На думку екс-кандидата в президенти на виборах 2010 року Миколи Статкевича, цих жінок "призначено" Адміністрацією президента.

"Будьмо чесними, кандидатів призначено, - заявляє Статкевич. - Це змінює, покращує відносини з Заходом. Й, безумовно, це призначення було зроблено у відповідь на вимоги Заходу.

Як і звільнення рік тому політв'язнів, це свідчить про слабкість бєларуського режиму, про складну ситуацію, до якої він себе загнав, та про те, що він гарячково шукає виходу".

Довідка. Політична система лукашенківської Бєларусі

У сучасній Бєларусі відсутня не лише елементарна політична конкуренція, а й звичне для демократичних держав партійне життя. З 110 чинних членів Палати представників 105 є безпартійними, фіктивна "партійність" решти п'яти розподілилася наступним чином: Комуністична партія Бєларусі (КПБ) - 3, Бєларуська аграрна партія - 1, Республіканська партія праці та справедливості (РППС) - 1. КПБ й РППС є яскраво вираженими пропрезидентськими партіями.

РППС відмовилася від своєї опозиційності після зняття з посади голови партії - успішного підприємця, а нині політемігранта Михайла Решетнікова, що мало місце під час, як він стверджує, "загарбання" партії Адміністрацією президента.

11 жовтня 2015 року Лукашенко було "переобрано" на п'ятий термін поспіль.

Роз'єднана опозиція до виборів не допускалася. Її лідери на той момент переважно переховувалися за кордоном, наприклад, Андрій Санніков - у Великій Британії, Решетніков - в Іспанії.

За місяць до цих "виборів" на полігоні під Новоросійськом (РФ) відбулися спільні російсько-бєларусько-сербські військові навчання з придушення масових виступів населення (зокрема з використанням бронетехніки та бойової авіації).

Незалежна від адміністрації бєларуського президента преса існує лише в Інтернеті. Редакції розміщено у Варшаві, Вільнюсі, Москві, Києві.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus