Лукашенко в Китаї вручив Сі Цзіньпіну неіснуючий орден "За зміцнення миру і дружби"

03.10.2016 14:00

Лукашенко в Китаї вручив Сі Цзіньпіну неіснуючий орден "За зміцнення миру і дружби"

Президент Бєларусі Олександр Лукашенко нагородив голову Китайської Народної Республіки (КНР) Сі Цзіньпіна орденом "За зміцнення миру і дружби", якого немає в переліку державних нагород країни, повідомляє "Бєларуський партизан". Є орден "Дружби народів", який носиться на синій шийній стрічці, виготовлений зі срібла з позолотою і передбачений саме для великих друзів бєларуської держави.

Президент Бєларусі Олександр Лукашенко нагородив голову Китайської Народної Республіки (КНР) Сі Цзіньпіна орденом "За зміцнення миру і дружби", якого немає в переліку державних нагород країни, повідомляє "Бєларуський партизан".

Є орден "Дружби народів", який носиться на синій шийній стрічці, виготовлений зі срібла з позолотою і передбачений саме для великих друзів бєларуської держави, зазначає NEWSru.com.

Церемонія нагородження Сі Цзіньпіна орденом "За зміцнення миру і дружби" пройшла днями, під час візиту Лукашенка до Пекіна. На сайті бєларуського президента сказано, що орден був вручений Сі Цзіньпіну "за великий особистий внесок у розвиток торговельно-економічних, науково-технічних, гуманітарних зв'язків між Бєларуссю і Китаєм, виняткові заслуги в зміцненні дружніх відносин і співробітництва між державами". У повідомленні також зазначається, що голова КНР став першим, хто удостоєний цієї нагороди.

"Бєларуський партизан" не виключає, що в бажанні особливо потішити Китай офіційний Мінськ спішно придумав нагороду спеціально для китайського лідера і вручив її під номером один. Причому зміни у закон про державні нагороди внести не встигли. Зрештою на даний момент ніхто не може сказати, чим нагородили Сі Цзіньпіна, яке місце цей орден посідає в бєларуській нагородній ієрархії і чим повинні відрізнятися заслуги тих, кого країна нагороджує орденом "Дружби народів", від заслуг тих, кому будуть вручати "Орден миру і дружби".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus