Львівське сміття волонтери знайшли в лісі на Волині

16.10.2016 17:00

Львівське сміття волонтери знайшли в лісі на Волині

У лісі поблизу с. Гайове Волинської області виявили сміття, яке, ймовірно, привезли зі Львівщини. "Серед сміття є чеки зі Львова (магазин). Звідки вони там взялися? Також упаковка з Mcdonald's теж натякає на місто Львів, бо не схоже, щоб у Гайовому, Озері, Ківерцях або Луцьку можна було поїсти в такому фаст-фуді. По причини його відсутності", - написав волонтер.

У лісі поблизу с. Гайове Волинської області виявили сміття, яке, ймовірно, привезли зі Львівщини.

Про це в Facebook написав волонтер Сергій Шараєвський.

"Серед сміття є чеки зі Львова (магазин). Звідки вони там взялися? Також упаковка з Mcdonald's теж натякає на місто Львів, бо не схоже, щоб у Гайовому, Озері, Ківерцях або Луцьку можна було поїсти в такому фаст-фуді. По причини його відсутності", - написав він.

Волонтер додав, що не може стверджувати, але підозрює, що це саме львівське сміття.

Як повідомлялося, львівське сміття незаконно ввезли на територію області в ніч на 3 жовтня. Шість фур встигли вивантажити, ще шість блокують активісти. У вівторок увечері, 4 жовтня, селяни навіть перекривали автотрасу на знак протесту проти ситуації, що склалася.

За фактом незаконного ввезення сміття правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 356 КПК України - самоуправство.

Відзначимо, раніше львівське сміття відмовилися приймати Запоріжжя, Миколаїв, Київ та інші міста.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus