Ляшка просять розповісти, "на що живе" його політична сила

22.10.2016 10:00

Ляшка просять розповісти, "на що живе" його політична сила

"Нехай вся країна побачить, на що живе ця політична сила. Нехай він розкаже про "Кадилак" броньований за 350 тисяч доларів. Хай лідер цієї партії розкаже про палаци, про найбільш дорогий центр у Києві, де тепер базується "партія чесних борців за добробут простих українських громадян", - сказав депутат фракції БПП.

Народний депутат від БПП Сергій Лещенко в п'ятницю, 21 жовтня 2016 року, закликав лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка розповісти про офіс своєї партії у Києві, броньований "Кадилак" та інші ознаки величезних статків, передає "Українська правда".

Стоячи на трибуні Верховної Ради, Лещенко показав обкладинку останнього числа журналу "Новое время", на якій зображено Ляшка із вилами. "Нехай вся країна побачить, на що живе ця політична сила. Нехай він розкаже про "Кадилак" броньований за 350 тисяч доларів. Хай лідер цієї партії розкаже про палаци, про найбільш дорогий центр у Києві, де тепер базується "партія чесних борців за добробут простих українських громадян", - сказав депутат фракції БПП.

"Звичайно, дуже легко виходити на трибуни й рвати на собі сорочку, розповідаючи про захист знедолених", - додав Лещенко.

Він порадив усім придбати цей журнал і "почитати правду про цього політика".

Після виступу Лещенка віце-спікер Ірина Геращенко сказала, що "прізвище не називалося" – тому Ляшко не може взяти репліку.

Нагадаємо, після того як 1 вересня 2015 року Радикальна партія Ляшка вийшла зі складу владної парламентської коаліції "Європейська Україна", його фракція неодноразово долучалася до голосувань за економічні законопроекти разом з колишніми "регіоналами". Деякі оглядачі вбачали у таких діях "радикалів" корупційну складову.

В РПЛ ці та інші подібні звинувачення заперечують.

Щодо більшості політичних законопроектів, то тут "радикали" солідарні тут з опозиційними "Батьківщиною" та "Самопоміччю". Зокрема, протягом цього року партійці Ляшка спільно з "Батьківщиною" протистояли підвищенню тарифів на ЖКП для населення, беззастережному виконанню вимог МВФ та скасуванню мораторію на торгівлю землею с/г-призначення.

Водночас, особисто Ляшко, наприклад, висловлюється проти членства України у НАТО.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus