Ляшко розповів, що робив у п'ятизірковому готелі в Парижі: "друзі запросили попити чаю"

31.10.2016 18:00

Ляшко розповів, що робив у п'ятизірковому готелі в Парижі: "друзі запросили попити чаю"

Лідер фракції "Радикальна партія" Олег Ляшко, перебуваючи в Парижі у рамках конференції "Діалог Жана Моне" щодо реформування Верховної Ради, відвідав ресторан в одному з найдорожчих готелів у світі. Джерела УП повідомили, що 29 жовтня Ляшка бачили в холлі готелю "Георг 5". Лідер радикалів каже, що його туди "запросили друзі на чай".

Лідер фракції "Радикальна партія" Олег Ляшко, перебуваючи в Парижі у рамках конференції "Діалог Жана Моне" щодо реформування Верховної Ради, відвідав ресторан в одному з найдорожчих готелів у світі.

Про це він сказав "Українській правді".

Власні джерела УП повідомили, що 29 жовтня Ляшка бачили в холлі готелю "Георг 5". Лідер "радикалів" каже, що його туди "запросили друзі на чай".

"Я заходив туди чай пити разом із друзями", – сказав він у коментарі.

"Ми зупинялися під Парижем – готель Rambouillet. Потім у нас до літака було кілька вільних годин до закінчення "Діалогу Моне". Ми гуляли по Парижу і друзі запросили мене попити чай. Це справді хороший готель, здається, початку XX століття", – сказав "радикал".

Соратник Ляшка Андрій Лозовий у своєму Facebook зазначив, що разом з іншим радикалом Ігорем Мосійчуком "пішли у Парижі в дорогущий ресторан з трьома мішленівськими зірками".

"Скільки заплатили за обід - страшно сказати... Правда, смачно було неймовірно", – додав він, запостивши водночас фото з вуличною їжею.

Як повідомлялося, Олег Ляшко в складі української делегації на вихідних узяв участь у "Діалогах Моне", які проходили в замку Моне недалеко від Парижа і були присвячені питанню реформування роботи українського парламенту.

Готель Four Seasons Hotel George V Paris розташований за кілька кроків від Єлисейських полів. У готелі є ресторан Le Cinq, відзначений трьома зірками Мішлена.

Згідно з даними системи booking, вартість стандартного номеру на добу наразі становить 29 тисяч гривень на особу.

Раніше повідомлялося, що керівник фракції Радикальної партії в ВР задекларував 740 тисяч доларів, 90 тисяч євро та 890 тисяч гривень готівки. Крім того, за даними електронної декларації, на рахунках у банках Ляшко має 1 844 775 грн та 190 700 грн.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus