Ляшко виступає і за візовий режим з РФ, і за розірвання дипломатичних відносин з нею

04.10.2016 19:00

Ляшко виступає і за візовий режим з РФ, і за розірвання дипломатичних відносин з нею

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко виступає за візовий режим з Росією і за розірвання дипломатичних відносин з нею. Як передає УНІАН, про це він сказав у коментарі журналістам, відповідаючи на питання щодо ініціативи введення візового режиму з Росією. "Ми підтримуємо цю ініціативу. Розірвання дипломатичних відносин, запровадження візового режиму", - сказав Ляшко і наголосив, що вважає цю ініціативу запізнілою.

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко виступає за візовий режим з Росією і за розірвання дипломатичних відносин з нею. Як передає УНІАН, про це він сказав у коментарі журналістам, відповідаючи на питання щодо ініціативи введення візового режиму з Росією.

Фракція "БПП" не обговорювала скасування безвізового режиму з РФ, - Березенко

"Ми підтримуємо цю ініціативу. Розірвання дипломатичних відносин, запровадження візового режиму", - сказав Ляшко і наголосив, що вважає цю ініціативу запізнілою.

Депутат також зауважив, що ще у квітні 2014 року зареєстрував у парламенті законопроект про вжиття першочергових заходів в питанні агресії Росії, де йшлося, зокрема, про розірвання дипломатичних стосунків.

"Дорога ложка до обіду. Все треба робити вчасно. Росія окупувала наш Донбас, наш Крим. Значить, дипломатичні відносини мають бути розірвані", - наголосив Ляшко.

Як повідомлялося, 3 жовтня після арешту в Росії українського журналіста Романа Сущенка голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час Погоджувальної ради голів фракцій і комітетів запропонував обговорити можливість введення візового режиму з Росією і розширення санкцій щодо РФ.

Спікер нагадав, що на початку 2016 року він вніс до парламенту проект постанови про звернення до Кабінету міністрів щодо припинення дії угоди між урядами України і РФ про безвізові поїздки громадян.

Пізніше того ж дня Парубій спрогнозував, що парламент розгляне питання про введення візового режиму з Росією вже на цій сесії.

Фракція "Народний фронт" має намір підтримати ініціативу про введення візового режиму з Росією. Разом з тим у фракції ВО "Батьківщина" виступили за розірвання дипломатичних відносин з РФ.

Фракція "БПП" не обговорювала скасування безвізового режиму з РФ, - Березенко

Фракція "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді наразі не обговорювала питання про можливе скасування безвізового режиму з РФ та вважає, що рішення з цього питання має бути виваженим і продуманим, заявляє заступник голови фракції Сергій Березенко, передає Інтерфакс-Україна.

"Такої дискусії ми на фракції не провели. Нам треба буде провести консультації, зокрема з паном Клімкіним (міністр закордонних справ України Павло Клімкін – ред.), з Міністерством закордонних справ, тому що всі наші зусилля зі збереження миру можуть бути перекреслені якимись не до кінця продуманими діями", - сказав Березенко.

Заступник голови фракції "БПП" вважає, що якщо таке рішення може спричинити загострення обстановки на лінії зіткнення в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі, то саме про такі можливі наслідки треба думати насамперед.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus