Ляшко заявив, що в новій коаліції претендує "на все"

03.03.2016 15:00

Ляшко заявив, що в новій коаліції претендує "на все"

"Радикальна партія" виступає за утворення нової коаліції, заявив Олег Ляшко. "Коаліції немає, вона померла... Ті, які сьогодні говорять, що є коаліція - вони брешуть. Коаліції на сьогоднішній день в парламенті немає", - зазначив Ляшко. Депутат також зазначив, що запропонував президенту та прем'єру сформувати нову коаліцію і РПЛ запропонувала свою програму дій.

"Радикальна партія" виступає за утворення нової коаліції.

Про це під час з'їзду партії у Києві в четвер заявив Олег Ляшко, повідомляє "Українська правда".

"Коаліції немає, вона померла... Ті, які сьогодні говорять, що є коаліція - вони брешуть. Коаліції на сьогоднішній день в парламенті немає", - зазначив Ляшко.

Він пояснив, що за таких умов, згідно з Конституцією, президент має право розпустити Верховну Раду, якщо за 30 днів не утвориться нова парламентська більшість.

"Нам, як політичній силі, можливо, були б і вигідні дострокові вибори. Ми б мали вдвічі більше депутатів у парламенті, мали б можливість перемогти у президентських виборах... Якщо говорити про інтереси держави, я переконаний - нам дострокові вибори сьогодні смертельні", - заявив Ляшко.

Депутат також зазначив, що запропонував президенту та прем'єру сформувати нову коаліцію і РПЛ запропонувала свою програму дій.

Водночас Ляшко наголосив, що наразі переговори з цього приводу гальмуються.

"На що ми претендуємо в новій коаліції? На все... Ми не боїмося брати на себе відповідальність за формування нової коаліції і новий уряд", - підкреслив лідер Радикальної партії.

17 лютого фракція "Батьківщина" заявила про вихід з коаліції. У вересні 2015 року коаліцію полишила Радикальна партія.

Без представників "Самопомочі", тимошенківців і "радикалів" у коаліції "Європейська Україна" залишиться 217 депутатів при мінімально необхідних 226 членів для формування більшості.

19 лютого перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що в складі парламентської коаліції налічується понад 226 депутатів, і вона існує.

Перший заступник глави регламентного комітету Верховної Ради Павло Пинзеник повідомив, що юридично фракція "Радикальної партії" досі перебуває в складі парламентської коаліції.

Прем'єр-міністр заявляє, що необхідні переформатування коаліції та зміни в коаліційну угоду. Також Яценюк веде переговори про долю коаліції з лідером "радикалів" Олегом Ляшком.

Багато політиків і експертів говорять про неминучість дочасних виборів парламенту.

Яценюк заявив, що вважає чинний уряд легітимним і хоче покласти край політичній невизначеності. "Звертаюся до президента і всіх національних політичних сил. Або вийдіть до суспільства з альтернативною реалістичною програмою і дієвою командою, здатною її забезпечувати, - тільки програмою, а не передвиборчими гаслами. Або припиніть взаємну ворожнечу, збавте пристрасті, переступіть через особисті почуття і підтримайте план дій країни на цей рік", - підкреслив глава уряду.

Зазначимо, Державний департамент США закликав українську владу відкласти вбік особисті інтереси, подолати розбіжності і продовжувати реформи.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus