МАГАТЕ навідалося з неоголошеною перевіркою на Рівненську АЕС

22.09.2016 13:00

МАГАТЕ навідалося з неоголошеною перевіркою на Рівненську АЕС

Інспекторська перевірка на Рівненській АЕС проводилася в рамках Угоди між Україною і МАГАТЕ про застосування гарантій у зв'язку з Договором про непоширення ядерної зброї. Крім того, інспектори МАГАТЕ перевірили ядерне паливо в басейні витримки та активній зоні реактора енергоблоку №4 РАЕС.

Міжнародна агенція з атомної енергії (МАГАТЕ) провела неоголошені інспекції з перевірки ядерного палива в сховищах свіжого палива усіх чотирьох енергоблоків Рівненської атомної станції. Про це повідомляє прес-служба АЕС.

"Відбулися неоголошені інспекції з перевірки ЯП в сховищах свіжого палива усіх чотирьох енергоблоків. Крім того, інспекторами перевірено раніше встановлені печатки МАГАТЕ на енергоблоках №1, 2, а також ведення облікової та звітної документації", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що інспекторська перевірка на Рівненській АЕС проводилася в рамках Угоди між Україною і МАГАТЕ про застосування гарантій у зв'язку з Договором про непоширення ядерної зброї.

Крім того, інспектори МАГАТЕ перевірили ядерне паливо в басейні витримки та активній зоні реактора енергоблоку №4 РАЕС.

"Обидві інспекції пройшли успішно, без зауважень та у заплановані МАГАТЕ терміни", - повідомив у цьому зв'язку начальник лабораторії ядерного палива відділу ядерної безпеки РАЕС Борис Ястремський.

Нагадаємо, у вересні в Києві виявили незаконну газову заправку, яка працювала поруч з ядерним реактором.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus