Маккейн: єдине, що здатен зрозуміти Путін, - це сила

12.01.2017 15:00

Маккейн: єдине, що здатен зрозуміти Путін, - це сила

Сенатор-республіканець Джон Маккейн не вірить у чергове "перезавантаження" відносин Вашингтона і Кремля після інавгурації Дональда Трампа. "Я бачив трьох президентів - Буша, Клінтона й Обаму, - які вірили в те, що вони можуть побудувати нові взаємини з Володимиром Путіним", - заявив Маккейн.

Сенатор-республіканець Джон Маккейн не вірить у чергове "перезавантаження" відносин Вашингтона і Кремля після інавгурації Дональда Трампа. Про це він повідомив у середу, 11 січня, в ексклюзивному інтерв'ю програмі DW "Немцова.Інтервью" у Вашингтоні.

Телеканал CNN закликав Трампа пояснити звинувачення у "фейках"

"Я бачив трьох президентів - Буша, Клінтона й Обаму, - які вірили в те, що вони можуть побудувати нові взаємини з Володимиром Путіним", - заявив Маккейн.

Єдиною можливою стратегією в стосунках із Путіним, за словами Маккейна, є "повернення до принципів Рональда Рейгана - досягнення миру через силу".

"Єдине, що здатен зрозуміти Володимир Путін, - це сила. Що ціна агресії може виявитися вищою, ніж та, яку він готовий заплатити", - наголосив сенатор, назвавши Путіна "вбивцею", "бандитом" і "продуктом КДБ".

Коментуючи прес-конференцію обраного президента США Дональда Трампа, Маккейн заявив, що він задоволений тим фактом, що Трамп визнав відповідальність Росії за хакерські атаки під час виборчої кампанії.

"Немає жодних сумнівів" щодо участі Росії в кібератаках, зазначив сенатор. Водночас він визнав необхідність переговорів із Путіним, але "тільки з позиції сили".

Маккейн зазначив, що наразі "не знає", чи в змозі Дональд Трамп вести з Путіним саме такий діалог.

Телеканал CNN закликав Трампа пояснити звинувачення у "фейках"

Телекомпанія CNN закликала обраного президента США Дональда Трампа вказати на помилки, допущені при оприлюдненні інформації про так званий "компромат на Трампа". Про це йдеться в офіційній заяві, оприлюдненій після того, як Трамп під час прес-конференції 11 січня відмовився відповідати на запитання кореспондента CNN, назвавши телеканал "виробником фейкових новин".

У коментарі наголошується, що "рішення CNN опублікувати ретельно дібрану інформацію про діяльність влади дуже відрізняється від рішення видання Buzzfeed оприлюднити непідтверджені нотатки. І команді Трампа це відомо".

"Ми повністю впевнені в нашому висвітленні подій. Воно являє собою ядро того, що захищає Перша поправка, – інформування людей про внутрішню роботу влади; в цьому випадку – інформаційні матеріали, підготовлені минулого тижня для президента Обами й новообраного президента Трампа" – зазначають у телекомпанії.

"Ми дали зрозуміти, що не публікуємо будь-яких подробиць 35-сторінкового документа, тому що не знайшли підтверджень тому, що міститься в доповіді", – йдеться в коментарі.

"Беручи до уваги, що члени команди Трампа так голосно критикували нашу подачу новин, ми закликаємо їх визначити й уточнити зокрема, що вони вважають неточним", – закликали в CNN.

Як відомо, телеканал CNN, посилаючись на джерела, повідомив, що секретні документи, представлені президенту США Бараку Обамі і новообраному президенту Дональду Трампу, містять твердження, що у Росії є компрометувальна інформація про особисте життя і фінансову діяльність Трампа. Ці твердження були представлені на двох окремих сторінках огляду, який додавався до загального звіту про російське втручання у вибори в 2016 році.

Частина з них ґрунтується на записах, зібраних колишнім британським розвідником, якому в розвідувальному співтоваристві США "висловили довірливе ставлення".

Раніше у Кремлі заяви про наявність компромату на Трампа назвали "нісенітницею".

Обраний президент США заявив, що його противники на виборах поширюють фальшиві новини з метою "принизити значення його перемоги".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus