"Машина времени" представила новий кліп

05.10.2016 10:00

"Машина времени" представила новий кліп

Зняв кліп режисер Михайло Сегал. Знімальним майданчиком для ролика стали околиці московської станції метро "Сокіл". Згідно з сюжетом кліпу, музиканти зайняті переміщенням з двору на проїжджу частину рояля. Вся дія кліпу відбувається в сповільненій зйомці. Прем'єра кліпу "Одного разу" відбулася на офіційному youtube-каналі "Машини времени".

Група "Машина времени" презентувала новий кліп на пісню "Одного разу" з альбому "Ви". Зняв кліп режисер Михайло Сегал, пише "Репродуктор".

Знімальним майданчиком для ролика стали околиці московської станції метро "Сокіл". Окрім музикантів "Машини времени" в кліпі знялася Тетяна Полосіна, яка втілила на екрані дівчину з минулого.

Згідно з сюжетом кліпу, музиканти зайняті переміщенням з двору на проїжджу частину рояля. Вся дія кліпу відбувається в сповільненій зйомці. Прем'єра кліпу "Одного разу" відбулася на офіційному youtube-каналі "Машини времени".

Нагадаємо, в серпні в Одесі понад 2 тис. людей прийшли на зустріч з відомим російським музикантом і громадським діячем Андрієм Макаревичем, який виступив проти агресії Росії проти України.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus