Матч за звання чемпіонки світу з шахів: Музичук поступилася в шостій партії

10.03.2016 11:00

Матч за звання чемпіонки світу з шахів: Музичук поступилася в шостій партії

Українка Марія Музичук поступилася китаянці Хоу Іфань у шостій партії матчу за звання чемпіонки світу з шахів, який проходить у Львові. Суперниці розіграли у вівторок один із варіантів Італійської партії, яку на 38-му ході виграла претендентка. Хоу Іфань збільшила розрив у рахунку - 4:2. Хоу Ифань увеличила разрыв в счете - 4:2.

Українка Марія Музичук поступилася китаянці Хоу Іфань у шостій партії матчу за звання чемпіонки світу з шахів, який проходить у Львові.

Суперниці розіграли у вівторок один із варіантів Італійської партії, яку на 38-му ході виграла претендентка, повідомляє "Укрінформ".

Хоу Іфань збільшила розрив у рахунку - 4:2.

У свою чергу головний тренер чоловічої збірної України з шахів Олександр Сулипа впевнений, що Марія Музичук має шанс на перемогу. Про це він сказав журналістам у Палаці Потоцьких у Львові, куди прийшов підтримати землячку.

"Музичук прогресує останнім часом: думаю, що шанси в неї є, просто треба першу перемогу отримати. Коли все переламається – буде зовсім інша гра. Хоу Іфань чекає на помилку від Марійки. А та, в свою чергу, намагається знайти у грі китаянки слабкі місця", - зазначив Сулипа.

Такої ж думки дотримуються дворазовий чемпіон світу з шахів 2004 та 2015 років Андрій Волокітін, чемпіон світу у 2005 році Олександр Арещенко та чемпіон світу у 2014 році Юрій Кузубов. За їхніми словами, матч за світову шахову корону серед жінок проходить у серйозній боротьбі, в якій у Музичук перспективна позиція і більше часу.

Сьома партія відбудеться 11 березня. У чемпіонки світу Марії Музичук будуть чорні фігури.

Нагадаємо, перша партія закінчилася нічиєю. У другій партії матчу Музичук програла Хоу Іфань. Третю, четверту та п'яту партії суперниці зіграли внічию.

За регламентом суперниці зіграють десять партій. Для завоювання титулу чемпіонки світу треба набрати 5,5 очка. За рахунком у 5:5 18 березня пройде тай-брейк: чотири партії в рапід, далі пари партій (не більше п'яти) в бліц і, при необхідності, "армагеддон".

Матч за світову шахову корону триватиме у Львові до 18 березня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus