Майдан вимагатиме від США санкцій проти Захарченка

13.01.2014 09:33

Майдан вимагатиме від США санкцій проти Захарченка

Майдан закликав Сенат США ввести санкції проти українських чиновників, у тому числі - проти міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка. Відповідне питання на голосування на Народному віче поставив лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк.

Майдан закликав Сенат США ввести санкції проти українських чиновників, у тому числі - проти міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка.

Відповідне питання на голосування на Народному віче поставив лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк, повідомляє прес-служба.

"У нас є ключове звернення до наших західних партнерів - прийшов час дій, час слів завершився. Перший, хто повинен бути у списку на санкції Заходу - це міністр МВС Захарченко і вся банда, яка давала команду бити людей. З цим ми їдемо на Захід", - заявив Яценюк.

Також він зазначив, що засідання Комітету з міжнародних справ сенату США відбудеться у Вашингтоні 15 січня.

"На цьому засіданні комітету буде заслухане виключно питання щодо України. США готові надати цілком підтримку українському народу, який мирно бореться за свої права", - додав Яценюк.

"Прошу проголосувати і ухвалити рішення і доручити Борису Тарасюку (нардеп, екс-міністр закордонних справ) звернутися до Сенату Сполучених Штатів Америки з такою заявою: ввести санкції проти міністра внутрішніх справ Захарченка і зграї, яка порушує закон і Конституцію", - додав Яценюк.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus