Медведчук подав до суду на Пояркова

13.01.2014 11:55

Медведчук подав до суду на Пояркова

Віктор Медведчук подав до суду на активістів Автомайдану Сергія Пояркова та Дмитра Булатова, які 29 грудня пікетували його особняк під Києвом. Про це на майдані Незалежності заявив активіст Автомайдану Сергій Поярков. 12 січня Автомайдан знову навідався до лідера руху "Український вибір" – привіз повістку на народний суд Євромайдану.

Віктор Медведчук подав до суду на активістів Автомайдану Сергія Пояркова та Дмитра Булатова, які 29 грудня пікетували його особняк під Києвом. Про це на майдані Незалежності заявив активіст Автомайдану Сергій Поярков, повідомляє "5 канал".

Нагадаємо, 12 січня, Автомайдан знову навідався до лідера руху "Український вибір" – привіз повістку на народний суд Євромайдану. До протестувальників ніхто не вийшов. Однак ніхто й не перешкоджав проводити акцію. Огорожу маєтку обклеїли наліпками, та ніякої шкоди не завдали. Автомайданівці заспівали гімн, поїли кулешу і рушили на майдан Незалежності.

Раніше "Український вибір" заявляв, що суд зобов'язав Оксану Забужковідшкодувати Медведчуку "моральну шкоду" за брехню та образи. Відповідне рішення 8 січня 2014 року ухвалив Печерський районний суд міста Києва.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus