Меджліс остаточно заборонять у РФ після 29 вересня - Чубаров

22.09.2016 18:00

Меджліс остаточно заборонять у РФ після 29 вересня - Чубаров

"29 вересня в Москві буде проходити засідання їхнього апеляційного суду верховного, на якому, як ми розуміємо, остаточно буде заборонений Меджліс кримськотатарського народу", - сказав голова Меджлісу, нардеп від фракції "БПП" Рефат Чубаров. Своєю чергою донька заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова Айше заявила про можливе посилення репресій щодо кримських татар.

Меджліс кримськотатарського народу буде остаточно заборонений у Росії після рішення Верховного суду РФ, засідання якого призначене на 29 вересня 2016 року, заявляє голова Меджлісу, народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Рефат Чубаров.

"29 вересня в Москві буде проходити засідання їхнього апеляційного суду верховного, на якому, як ми розуміємо, остаточно буде заборонений Меджліс кримськотатарського народу", - сказав він на брифінгу в четвер, 22 вересня, в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

Своєю чергою донька заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова Айше заявила: "Після 29 вересня - після вступу в силу заборони Меджлісу кримськотатарського народу і визнання його екстремістською організацією - ми очікуємо чергового витка посилення репресій щодо кримських татар".

Разом з тим вона наголосила, що адвокатів її батька намагаються залякати з тим, що вони знизили свою активність.

Умерова також закликала народних депутатів, міжнародні організації не знижувати інтерес до питання Криму.

Нагадаємо, 26 квітня підконтрольний Росії "верховний суд" Криму за позовом окупаційного "прокурора", колаборантки Наталії Поклонської заборонив діяльність Меджлісу кримськотатарського народу й визнав організацію "екстремістською". Спираючись на цю формальну "підставу", окупанти почали справжній терор представників Меджлісу й пов'язаних із ним фізичних осіб.

Діяльність цього представницького органу кримських татар переведено у надзвичайний режим, правління перенесено до Києва.

25 травня адвокат Джеміль Темишев подав до Верховного суду Росії апеляцію на рішення про визнання Меджлісу кримсько-татарського народу "екстремістською організацією".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus