Мексика готова підвищити безпеку кордонів, але стіну не будуватиме

12.01.2017 08:00

Мексика готова підвищити безпеку кордонів, але стіну не будуватиме

Президент зазначив, що Мексика вкладатиме кошти у більш безпечний кордон, але не стіну. "При цьому США розділяють відповідальність за міграцію та мають докладати зусиль до припинення потоку незаконної зброї у південному напрямі", - заявив Ньєто. Він додав, що продовжуватиме пропагувати торговельну інтеграцію у Північній Америці.

Мексика відкрита до обговорення питань міграції, торгівлі та безпеки із США, але за стіну на кордоні не платитиме. Про це заявив президент Мексики Енріке Пенья Ньєто, повідомляє Reuters.

Президент зазначив, що Мексика вкладатиме кошти у більш безпечний кордон, але не стіну.

"При цьому США розділяють відповідальність за міграцію та мають докладати зусиль до припинення потоку незаконної зброї у південному напрямі", - заявив Ньєто.

Він додав, що продовжуватиме пропагувати торговельну інтеграцію у Північній Америці.

Нагадаємо, новообраний президент США Дональд Трамп неодноразово висловлював своє критичне ставлення до Північноамериканської зони вільної торгівлі. На його думку, це торговельне об’єднання, членами якого є Канади, США та Мексика, є несправедливим по відношенню до Штатів.

11 січня Трамп заявив, що має намір приступити до будівництва стіни на кордоні з Мексикою відразу після приходу до влади. Після цього виступу мексиканська валюта ослабла до історичного мінімуму.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus