"Мер" Красного Луча закликає до боротьби з Плотницьким, в "Призраку" кажуть про зачистки, а в Луганську чекають на "Бєса" і Болотова

23.09.2016 19:00

"Мер" Красного Луча закликає до боротьби з Плотницьким, в "Призраку" кажуть про зачистки, а в Луганську чекають на "Бєса" і Болотова

В окупованому російсько-териристичними силами Красному Лучі на Луганщині назріває конфлікт з так званою "офіційною владою" в особі Ігоря Плотницького. Так, "мер" Красного Луча Юрій Кондратенко в Twitter закликав "підтримати керівництво народної міліції в боротьбі з казнокрадом Плотницьким". Як повідомляється в Twitter угруповання "Призрак", бойовики готуються до бою.

В окупованому російсько-териристичними силами Красному Лучі на Луганщині назріває конфлікт з так званою "офіційною владою" в особі Ігоря Плотницького.

Так, "мер" Красного Луча Юрій Кондратенко в Twitter закликав "підтримати керівництво народної міліції в боротьбі з казнокрадом Плотницьким".

Плотницький оголосив в розшук свого колишнього соратника Олексія Карякіна

У соцмережах користувачі зазначають, що, можливо, профіль Кондратенка був зламаний, передає " Четверта влада".

Поки що ніякої додаткової інформації самі жителі Красного Луча не повідомляють. Немає відомостей і на сторінках так званих аналітиків, які періодично обговорюють життя в "республіках", але перед цим батальйон бойовиків "Призрак им. А.Б. Мозгового" заявляв про зачистку з боку ватажка ОРЛО Плотницького.

"Уявив себе царем Ігор Венедиктович під приводом боротьби з уявними винуватцями державного перевороту в республіці, збирається перемолоти всіх неугодних! А неугодними він вважає тих, хто під час війни з українськими карателями не відсиджувався в кабінетах, а виконував свій обов'язок в окопах, захищаючи батьківщину! В зв'язку з цим, всім-всім-всім! Оголошуємо загальний збір на базі Скорого! Все небайдужі до майбутнього нашої республіки, і просто ті, хто хоче щось змінити, терміново приїжджайте на вказане місце збору!" - написали бойовики в своїй групі в "Однокласниках".

Як повідомляється в Twitter угруповання "Призрак", бойовики готуються до бою.

Зазначимо, що кілька днів тому ватажок бойовиків ОРЛО Плотницкий розповів, що на окупованій території запобігли спробі перевороту. Нагадаємо, навесні минулого року так звані "офіційна влада" окупованих районів Луганщини активно зачищала контрольовану територію від "казаків". Спочатку зачищений був Антрацит. Потім Довжанський.

Окрім того, в угрупованні "Призрак" в соцмережі "Вконтакте" з'явилося повідомлення про те, що на територію окупованого Луганська з Криму найближчим часом може повернутися бойовик Ігор "Бєс" Безлер і екс-"голова ЛНР" Валерій Болотов.

"Анонсоване ж в Луганську швидке повернення в республіку Ігоря Безлера видається не менш небезпечним для Ігоря Плотницького. Тим паче, що, окрім Безлера до ЛНР готується повернутися і перший голова республіки Валерій Болотов", - йдеться в повідомленні.

Як зазначає "Четверта влада", на сторінці Болотова в соцмережах ще в середині серпня зазначалося, що "найближчим часом відбудеться другий з'їзд нашого суспільно-політичного руху з робочою назвою "Єдність", на якому буде затверджений статут і подальші кроки в інтересах жителів республіки, участь у виборах та реєстрація".

Нагадаємо, Безлер стояв біля витоків конфлікту на Донбасі і очолював бойовиків у Горлівці на Донеччині. Восени 2014 року після конфлікту з ватажком "ДНРівців" Олександром Захарченком він був відкликаний з Донбасу і тепер проживає в Криму.

Плотницький оголосив у розшук свого колишнього соратника Олексія Карякіна

Олексій Карякін, який раніше очолював так званий "парламент "ЛНР", оголошений в розшук своїми ж колишніми соратниками. Інформація про це з'явилася на сайті "генпрокуратури ЛНР".

Повідомляється, що Карякін скоїв замах на життя співробітника "правоохоронних органів" "ЛНР".

"Слідчим відділом Управління по нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Генеральної прокуратури Луганської Народної Республіки за вчинення посягання на життя співробітника правоохоронного органу і військовослужбовця, умисного пошкодження чужого майна, що спричинило заподіяння значної шкоди, незаконне придбання, зберігання, перевезення або носіння вогнепальної зброї та боєприпасів , тобто вчинення злочинів, передбачених ст. 389, 186 ч. 1, 267 ч. 1 КК ЛНР, розшукується Карякін Олексій В'ячеславович, 07.04.1980 року народження, уродженець міста Стаханова Луганської області", - йдеться в повідомленні на сайті.

Інформація про розшук Карякіна була опублікована після того, як 21 вересня ватажок луганських бойовиків Ігор Плотницький заявив про спробу державного перевороту в "республіці".

Таким чином можна припустити, що Карякін, який в минулому мав вплив у "ЛНРівців", а пізніше був відсторонений від справ, був серед заколотників.

Нагадаємо, 25 березня 2016 року бойовики відсторонили Карякіна з посади голови "народного ради "ЛНР"".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus