Мер Рівного в перерві засідання міськради пожартував про "гомос*ків" і цим образив Радикальну партію

19.10.2016 12:00

Мер Рівного в перерві засідання міськради пожартував про "гомос*ків" і цим образив Радикальну партію

Заступник голови парламентської фракції партії "радикалів" Андрій Лозовий в Facebook написав: "Хомко публічно образив понад півтора мільйона українців, які проголосували за Радикальну партію. Якщо старий п*дарас не вибачиться публічно сьогодні до 18.00 - подарую йому пекло". Пізніше Лозовий заявив, що поспілкувався з Хомком по телефону і запитав, кого саме той мав на увазі.

Мер Рівного Володимир Хомко 18 жовтня в перерві під час засідань міськради використав нецензурну лексику. Депутати від Радикальної партії сприйняли це як особисту образу, а згодом сварка перекочувала в Facebook, де радикали також в нецензурній формі зажадали від мера вибачень.

"Гомос*ків нема десь", - сказав Хомко. Його слова потрапили у відеотрансляцію засідання.

Заступник голови парламентської фракції партії "радикалів" Андрій Лозовий в Facebook написав: "Хомко публічно образив понад півтора мільйона українців, які проголосували за Радикальну партію. Якщо старий п*дарас не вибачиться публічно сьогодні до 18.00 - подарую йому пекло".

Пізніше Лозовий заявив, що поспілкувався з Хомком по телефону і запитав, кого саме той мав на увазі. За словами нардепа, мер відповів: "Ну, точно не тебе! Деяких ваших депутатів". Парламентар заявив, що пізніше Хомко назвав прізвище одного з членів Радикальної партії. "До речі, батька трьох дітей, якщо кому цікаво", - уточнив Лозовій.

У зверненні на своєму сайті Хомко заявив, що його "побутова розмова" з секретарем міськради не призначалася для публікації в ЗМІ.

"Термін, який вживався в розмові, мав не медичний, а виключно побутовий зміст. І не торкався будь-якої партії. З огляду на те, що згаданий сюжет викликав обурення представників Радикальної партії, хочу вибачитися перед її членами і повторно сказати, що розмова не мала жодного стосунку до вашої політичної сили, як і до будь-якої іншої політичної партії", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, в 2015 році низка рівненських ЗМІ звинувачували Хомка в корупції.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus