Мережу підкорює ролик про те, як саперна лопата рятує життя бійцю АТО

10.10.2016 13:00

Мережу підкорює ролик про те, як саперна лопата рятує життя бійцю АТО

Авторами проекту стали Гнат Коробко та Олександр Копило з "K&K Group". За словами творців, вони хотіли показати у відео прості речі та справжніх людей – солдатів та офіцерів Сухопутних військ України. "Це не супергерої з фільмів. Коли ти спілкуєшся з ними, бачиш звичайних хлопців. Але є речі, які виокремлюють їх з-поміж інших – справжні воля та дух", – розповідає Гнат Коробко.

У Мережі з'явилося надзвичайне відео про українських захисників у зоні АТО. Соціальний ролик з'явився напередодні Дня захисника України на офіційному каналі Сухопутних військ у Youtube.

"Армія – це не лише передова та підготовка військових. Не менш важливою є підтримка суспільства", – каже заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ полковник Олександр Голоднюк.

Авторами проекту стали Гнат Коробко та Олександр Копило з "K&K Group". За словами творців, вони хотіли показати у відео прості речі та справжніх людей – солдатів та офіцерів Сухопутних військ України.

"Це не супергерої з фільмів. Коли ти спілкуєшся з ними, бачиш звичайних хлопців. Але є речі, які виокремлюють їх з-поміж інших – справжні воля та дух. Це сила нашої армії", – розповідає Гнат Коробко.

Раніше Мережу підірвав мотивувальний ролик про "армійські труселі".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus