Меркель погодила із Путіним графік контактів у "нормандському форматі" на різних рівнях

29.09.2016 22:00

Меркель погодила із Путіним графік контактів у "нормандському форматі" на різних рівнях

Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент РФ Володимир Путін погодили графік подальших контактів у "нормандському форматі" на різних рівнях. Зазначається, що сторони продовжили обговорення української проблематики "в руслі активізації роботи з всеохопного виконання мінських домовленостей від 12 лютого 2015 року".

Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент РФ Володимир Путін погодили графік подальших контактів у "нормандському форматі" на різних рівнях.

Як повідомляє у четвер 29 вересня прес-служба Кремля, про це йшлося в ході телефонної розмови Меркель і Путіна.

Зазначається, що сторони продовжили обговорення української проблематики "в руслі активізації роботи з всеохопного виконання мінських домовленостей від 12 лютого 2015 року".

"Наголошено на доцільності синхронізації зусиль у сфері безпеки та політичних аспектів врегулювання. У цьому контексті дано позитивну оцінку підписаній у рамках Контактної групи в Мінську угоді про розведення сил і засобів на лінії зіткнення в трьох пілотних точках, а також ролі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у забезпеченні дотримання режиму перемир'я", - сказано в повідомленні.

"Звернувши увагу на прийняте нещодавно керівниками Донбасу рішення про одностороннє припинення вогню, президент Росії висловив надію, що українська сторона у свою чергу утримається від збройних провокацій в зоні конфлікту і зробить, нарешті, реальні кроки щодо виконання своїх політичних зобов'язань. Зокрема, йдеться про проведення амністії та конституційну реформу, надання Донбасу законодавчо закріпленого на постійній основі особливого статусу, проведення місцевих виборів", - стверджує прес-служба Кремля.

Також наголошується, що узгоджено графік подальших контактів у «нормандському форматі» на різних рівнях.

Як повідомлялося, в Адміністрації президента України заявляють, що лідери "нормандського формату" досягли консенсусу щодо проведення наступної зустрічі, проте її дата залежить від практичного наповнення.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus