Меркель вважає, що вирішити проблему з біженцями можна без додаткових витрат

06.03.2016 16:00

Меркель вважає, що вирішити проблему з біженцями можна без додаткових витрат

Канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що рішення проблем з мігрантами та біженцями не потребує нових кредитів. Вона також прокоментувала питання про правопорушення з боку мігрантів. За її словами, вироки щодо біженців, які порушили закон, мають "виноситися якомога швидше", а не відкладатися "на потім". Канцлер чекає від біженців дотримання німецьких законів.

Канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що рішення проблем з мігрантами та біженцями не потребує нових кредитів. Про це вона сказала в інтерв'ю Bild am Sonntag.

Австрія не братиме участі в розподілі мігрантів за квотами
Македонія наклала нові обмеження, щоб скоротити потік біженців до країни

"Бюджет без нових боргів доречний для країн зі старіючим населенням, ми прагнемо до такого бюджету з оглядкою на майбутні покоління", - зазначила Меркель і запевнила, що побоювання про нові борги країни є безпідставними.

Вона також прокоментувала питання про правопорушення з боку мігрантів. За її словами, вироки щодо біженців, які порушили закон, мають "виноситися якомога швидше", а не відкладатися "на потім".

"У випадку, якщо було скоєно злочин, покарання має слідувати, наскільки це можливо, швидко", - підкреслила Меркель.

Крім того, вона вважає, що прибулі мігранти повинні відвідувати інтеграційні курси. Канцлер чекає від біженців і мігрантів дотримання німецьких законів і поваги до життєвого укладу громадян.

Відзначимо, за даними агентства Frontex з 1 січня по 1 листопада 2015 року зовнішні кордони ЄС перетнули 1,2 млн нелегальних мігрантів.

Німеччина є рекордсменом серед країн Євросоюзу за кількістю прийнятих приїжджих (440 тисяч осіб). Німецька влада очікують, що країна до 2020 року прийме 3,6 млн біженців. За оцінками аналітиків, бездефіцитний бюджет був однією з ключових цілей нинішньої правлячої коаліції в Німеччині. Спочатку його вдалося затвердити на 2015 рік, а потім, незважаючи на величезний приплив мігрантів, і на поточний 2016 рік.

Австрія не братиме участі в розподілі мігрантів за квотами

Австрія не хоче брати участі в розподілі мігрантів за квотами. Про це заявив міністр оборони країни Ханс Петер Доскозіл, передає Reuters.

За його словами, країна і так робить свою роботу і приймає багато біженців.

"Ми забираємо левову частку (мігрантів) і приймаємо 37500 прохачів притулку тільки в цьому році", - заявив австрійський міністр.

"Зараз ми закликаємо інших зробити свою роботу. Навіщо Австрії приймати біженців з Греції? Це дало б неправильний сигнал", - переконаний Доскозіл.

Як заявив міністр, інші країни, які отримують кошти з фондів ЄС, повинні також виконати свою роль і допомогти вирішити складну ситуацію в Греції, де тисячі біженців очікують на кордоні з Македонією.

Нагадаємо, раніше канцлер Австрії Вернер Файман заявив, що сирійські біженці повинні бути спрямовані безпосередньо в Німеччину, минаючи інші країни на європейському міграційному шляху.

Македонія наклала нові обмеження, щоб скоротити потік біженців до країни

Влада Македонії наклала додаткові обмеження на біженців, які намагаються перетнути кордон країни, передає ТАСС з посиланням на поліцію Греції.

Згідно з новими правилами, в Македонію можуть потрапити тільки біженці з тих міст, які, на думку македонської влади, перебувають у стані війни.

Нові обмеження означають, що біженці з сирійського міста Алеппо можуть потрапити в Македонію через Грецію, але біженці з Дамаска або Багдада цього зробити не можуть, уточнює агентство.

Накладені обмеження є спробою влади Македонії скоротити потік біженців до країни.

На території Греції поблизу кордону з Македонією накопичилося 13-14 тисяч мігрантів, які очікують пропуску в балканську державу для подальшого проходження в Західну Європу.

Нагадаємо, в кінці лютого влада Македонії закрила кордон з Грецією для мігрантів з Афганістану.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus