Меркель зуміла домогтися різкого зростання рейтингу

07.10.2016 12:00

Меркель зуміла домогтися різкого зростання рейтингу

Найбільш популярним німецьким політиком залишається міністр закордонних справ Франк-Вальтер Штайнмаєр - він користується підтримкою 75% опитаних. За ним іде міністр фінансів Вольфганг Шойбле - 63%. Прем'єр-міністр Баварії Хорст Зєєхофер в порівнянні з вересневим опитуванням втратив довіру 7% населення. Рейтинг Зеехофера, який критикує міграційну політику Меркель, становить 37 %.

Всупереч розбіжностям, пов'язаних з міграційною політикою, канцлер Німеччини Ангела Меркель змогла домогтися значного зростання власної популярності серед німців. Про це свідчать дані опитування ARD-Deutschlandtrend, передає Deutsche Welle.

В порівнянні з попереднім місяцем популярність Меркель зросла на дев'ять пунктів. Тепер її діяльність позитивно оцінюють 54% респондентів.

Ще на початку вересня, згідно з результатами цього опитування, рейтинг Меркель був найнижчим за останні п'ять років.

Найбільш популярним німецьким політиком залишається міністр закордонних справ Франк- Вальтер Штайнмаєр- він користується підтримкою 75% опитаних.

За ним іде міністр фінансів Вольфганг Шойбле - 63%. Прем'єр-міністр Баварії Хорст Зєєхофер в порівнянні з вересневим опитуванням втратив довіру 7% населення. Рейтинг Зеехофера, який критикує міграційну політику Меркель, становить 37%.

При цьому 63 %опитаних вважають, що міграційну кризу на європейському рівні у найближчому майбутньому вирішити неможливо. Іншої точки зору дотримуються 35 % - вони вважають, що рішення є.

Нагадаємо, у 2017 році в Німеччині пройдуть парламентські вибори. Нова коаліційна більшість висуне кандидата на пост канцлера країни.

Зазначимо, головного конкурента Меркель Штайнмаєра критикують за компромісність у ставленні до Росії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus