МЕРТ очікує уповільнення інфляції в Україні наприкінці року

15.10.2016 17:00

МЕРТ очікує уповільнення інфляції в Україні наприкінці року

Міністерство економічного розвитку і торгівлі очікує на уповільнення інфляційного тренда в Україні в останні місяці поточного року. Про це повідомляє Мінекономрозвитку. МЕРТ відзначило, що до кінця року формування цінової динаміки на внутрішньому споживчому ринку відбуватиметься під впливом розширення внутрішнього попиту, насиченості ринку продовольством.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі очікує на уповільнення інфляційного тренда в Україні в останні місяці поточного року. Про це повідомляє Мінекономрозвитку, передає УНІАН.

МЕРТ відзначило, що до кінця року формування цінової динаміки на внутрішньому споживчому ринку відбуватиметься під впливом розширення внутрішнього попиту, насиченості ринку продовольством, що частково компенсує підвищення вартості послуг ЖКГ, зокрема подорожчання гарячої води і опалення, і накопичений девальваційний ефект, сформований на початку осені.

Мінекономрозвитку нагадало, що після трьох місяців дефляційної динаміки, у вересні порівняно з серпнем ціни на споживчому ринку зросли - інфляція становила 1,8%.

За інформацією міністерства, причиною зростання споживчої інфляції у вересні є методологічні особливості розрахунку цін на сезонний одяг та взуття, а також типове подорожчання послуг у сфері освіти.

Як повідомлялося, ціни на споживчому ринку у вересні порівняно з попереднім місяцем зросли на 1,8%, з початку року - на 6,4%. До цього в Україні три місяці поспіль фіксувалася дефляція.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus