Месенджер Telegram дозволить видаляти надіслані повідомлення

05.01.2017 13:00

Месенджер Telegram дозволить видаляти надіслані повідомлення

Така можливість з'явиться у версії 3.16. За її допомогою можна буде видаляти відправлені впродовж 48 годин повідомлення - і вони також зникнуть у співрозмовника. Таким чином, як відзначається, месенджер хоче допомогти користувачам уникнути помилок. Також у Telegram додано ще кілька невеликих нововведень, зокрема кнопка швидкого повернення до кінця листування.

Telegram в останньому оновленні запровадив функцію, яка дозволить видаляти вже відправлені і прочитані співрозмовником повідомлення. Про це йдеться у повідомленні на блозі компанії.

Така можливість з'явиться у версії 3.16. За її допомогою можна буде видаляти відправлені впродовж 48 годин повідомлення - і вони також зникнуть у співрозмовника. Таким чином, як відзначається, месенджер хоче допомогти користувачам уникнути помилок.

Також у Telegram додано ще кілька невеликих нововведень, зокрема кнопка швидкого повернення до кінця листування. Додано і декілька нових емодзі для користувачів на Android.

Розробники, окрім іншого, запровадили функцію, яка дозволить відстежувати увесь трафік, отриманий через Wi-Fi або мобільний інтернет.

Раніше міжнародна правозахисна організація Amnesty International склала рейтинг захищеності месенджерів від несанкціонованого доступу до листування.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus