Метт Леблан залишиться обличчям Top Gear ще два сезони

27.09.2016 10:00

Метт Леблан залишиться обличчям Top Gear ще два сезони

49-річний американський актор Метт Леблан підписав з BBC контракт на участь ще в двох сезонах програми Top Gear. Разом з Лебланом в шоу братимуть участь телеведучі Кріс Харріс і Рорі Рейд, а також Едді Джордан, Сабіна Шміц і пілот-випробувач Стіг. Перед Лебланом стоїть непросте завдання - підняти рейтинг шоу, що звалився з 4,4 млн переглядів до 1,9 млн.

49-річний американський актор Метт Леблан підписав з BBC контракт на участь ще в двох сезонах програми Top Gear, повідомляється на сайті британської телерадіомовної корпорації. Разом з Лебланом в шоу братимуть участь телеведучі Кріс Харріс і Рорі Рейд, а також Едді Джордан, Сабіна Шміц і пілот-випробувач Стіг.

Один з редакторів телеканалу BBC 2 Патрік Холланд заявив, що Леблан, який здобув світову популярність після ролі в ситкомі "Друзі", - великий талант, а крім того він любить автомобілі.

За даними The Sun, дворічний контракт Леблана обійшовся BBC в 2 млн фунтів стерлінгів.

Як повідомлялося, на початку липня шоу покинув британський радіоведучий і діджей Кріс Еванс, що знявся лише в одному сезоні передачі. Він став новим обличчям перезапущена версії Top Gear після відходу попередньої команди ведучих, однак не зміг "запалити" глядачів і спрацюватися з колегами. Після відходу Еванс заявив, що Леблан і Top Gear "створені одне для одного".

Тим часом перед Лебланом стоїть непросте завдання - підняти рейтинг шоу, що звалився з 4,4 млн переглядів до 1,9 млн.

Це може бути особливо непросто, так як колишнє тріо провідних Top Gear - Джеремі Кларксон, Джеймс Мей і Річард Хаммонд, що вважається "золотим складом" передачі, в листопаді запускає грізного конкурента - нове автошоу на відеосервісі Amazon Prime.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus